Nabízíme komfortní ubytování v centru Prahy

Náš hotel Extol Inn naleznete v krásné lokalitě pražských Holešovic. Ještě před sto lety byla tato čtvrť spíše průmyslovou částí města, za tu dobu se však rozvinula v kulturní a businessové centrum, které vyhledávají nejen sami pražané, ale také zahraničn
Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 7.7.2015 | Cestování, gastronomie

Praha (Pressweb) - Pokud tedy hledáte ubytování v centru Prahy, je pro Vás hotel Extol Inn skvělou volbou. Pro své návštěvníky zajistíme odvoz i z letiště (případně transfer na letiště), a pokud přijede vlastním vozem, je pro Vás k dispozici uzavřené a hlídané hotelové parkoviště.

Pro své návštěvníky máme připraveno celkem 138 pokojů, a to celkem v pěti kategoriích. Pokud si chcete užít romantický víkend ve dvou, můžete zvolit luxusní či executive dvoulůžkový pokoj. Cestujete-li s rodinou a chcete hezké, ale levné ubytování, je pro Vás ideální apartmán s několika oddělenými pokoji, ale společným zázemím.

Odpočinete si Vy i Vaše děti!

V našem hotelu se vždy velmi těšíme na děti, proto Vám zdarma nabízíme zapůjčení her, díky kterým si se svými ratolestmi užijete spoustu zábavy. Po celodenním objevování krás Prahy to bude i pro Vás zasloužený odpočinek.

Pokud dáváte raději přednost relaxaci v bublinkách, můžete využít služeb našeho wellness centra. Po náročném dni si můžete dopřát masáž nebo se zregenerovat v sauně či vířivce. Neúnavní sportovci pak mohou využít naše fitness centrum.

A jak zakončit skvělý den v Praze? Přece dobrým jídlem!

Naše hotelová restaurace Praha 7 podává jídla z české i mezinárodní kuchyně. Vychutnáte si tak delikátní italskou pizzu nebo klasický český gulášek, disponujeme i speciální nabídkou jídel pro děti. Pro ty, kteří neradi chodí brzy spát, je 24 hodin denně otevřen lobby bar, kde si vždy vychutnáte skvělý drink.

Součástí hotelu jsou i konferenční prostory.

Zázemí hotelu s celkem třemi konferenčními sály, které disponují kapacitou 80, 20 a 30 osob představuje skvělou možnost jak spojit výlet do našeho hlavního města s businessem. Všechny konferenční prostory díky dennímu světlu příjemným místem i pro celodenní jednání, samozřejmostí je bohatý výběr cateringu, a to jak pro menší coffee break, tak i pro perfektní večírek.

Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.