Unibet: Favoritem bookmakerů na titul je Argentina, sázkaři věří Holanďanům

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 7.7.2014 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 7. 7. 2014: Víra se rozdělila. Tak si lze vykládat kurzy bookmakerů sázkové kanceláře Unibet a preference jejich zákazníků. Zatímco totiž ti první před semifinálovými zápasy na celkový triumf favorizují – v extrémně vyrovnaném dostihu čtyř „koní“ – Argentinu v kurzu 3,50 a Nizozemí je s kurzem 4,25 – za Německem (3,60) a Brazílií (3,75) a až na chvostu kvarteta, sázkaři tento dostih vidí naprosto opačně a v Unibetu téměř třetina (32,8 procenta živých sázek) očekává triumf Oranjes, až za nimi jsou Brazilci s 28 procenty, na Němce přichází čtvrtina a největší favorit bookmakerů zlákal pouze necelou šestinu sázkařů.

„Víra v Holanďany nás až zaráží,“ přiznává marketingový manažer Unibetu Milan Klemš. „Jejich čísla jsou sice ovlivněna silnou pozicí holandských zákazníků, ale až brutálně jim v porovnání s ostatními týmy věří třeba i Švédové, Australané nebo rivalové z Belgie. Naproti tomu Argentinci se na žádném trhu nepřehoupnou přes dvacetiprocentní laťku,“ vysvětluje Klemš s tím, že Češi nejvíc věří Brazílii a sousedům z Německa, kteří mezi našimi sázkaři mají 33, resp. 28procentní preference.

V samotném semifinále očekávají bookmakeři Unibetu nejprve naprosto vyrovnanou bitvu mezi domácí Brazílií a Německem, když Němci jsou pro úterní utkání jen o malý kousek vepředu v kurzu 2,75 na výhru během 90 minut, zatímco remíza se sází v kurzu 3,20 a výhra kanárků za 2,85. Jako nejpravděpodobnějšího střelce pak bookmakeři vidí Thomase Müllera (kurz 3,00 na vstřelený gól), na druhé straně by gólový příspěvek Neymara měl nejspíš zalepit Fred (3,60). Ve středu pak kurzy 2,42 – 3,20 – 3,25 naznačují vyšší šance Argentiny, která by přes Nizozemce měla postoupit především díky gólům Messiho (2,75), zatímco Louis van Gaal bude spoléhat především na střelce van Persieho, jehož střelecký úspěch by sázkaři přinesl 3,60násobek vkladu.

::

Unibet byl založen v roce 1997 a je online herní společností obchodovanou na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Unibet je jedním z největších veřejně obchodovaných herních operátorů v Evropě a poskytuje své služby ve 27 jazycích na stránkách www.unibet.com, www.unibet.dk, www.unibet.fr, www.unibet.it, www.unibet.be, www.unibet.com.au, www.maria.com a www.mariacasino.dk. Unibet rovněž nabízí B2B služby sportovního sázení prostřednictvím Kambi Sports Solutions, www.kambi.com.

Unibet má nyní 7,6 milionů zákazníků ve více než 100 zemích. Je členem organizací EGBA, European Gaming and Betting Association, ESSA, the European Sports Security Association a co se týče zodpovědného a spravedlivého hraní je auditován a certifikován společností eCOGRA.

Více informací o Unibet Group plc můžete najít na www.unibetgroupplc.com.

Témata: FIFA | Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024