Pronajímejte s námi vaši nemovitost, aniž byste se o ni báli!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 7.6.2022 | Reality, bydlení

Pronájem nemovitosti je všeobecně považovaný za velice příjemný způsob, jak do domácnosti přivést další zdroj příjmů. A doopravdy to takhle je. Jenže zároveň je pronajímání nemovitostí věcí, která se z jednoho prosluněného dne může rychle překlopit do noční můry.

Jednoduše si musíme uvědomit, že také správa nemovitostí je stále hlavně práce s lidmi. Už jen podle toho si musíme uvědomit nejběžnější rizika, která tak z toho mohou vznikat. Naše realitní kancelář vám ale nabízí možnosti, jak se efektivně vyhnout i těmto nepříjemným rizikům.

Správa nemovitostí vám přinese jistoty

Jedná se o službu, která je složena z celé řady menších dílčích služeb. Správa nemovitostí je zkrátka takovou službou, u které se opravdu nemusíte bát o žádné běžné problémy. Naše realitní kancelář happyhouse-sprava.cz je totiž tím, kdo vás dokáže dokonale ochránit.

Základem je, že správa nemovitostí přenáší na základě plné moci nejen některé možnosti nakládání s nemovitostmi, ale především veškerá rizika. Přestane váš klient platit? Nevadí, postaráme se o to jenom my a peníze dostanete. Nebo dojde k havárii? Pak je naší prací co nejrychleji celý tento problém pro jednou vyřešit. Správa nemovitostí je jednoduše službou, která vás nepřestane překvapovat.

Kompletní servis na jednom místě

Nejde přitom jenom o samotné bydlení. Většina lidí s jednou nemovitostí nemusí využít každou část služby, ale například správa činžovních domů využije i možnost kompletního účetnictví a vedení agendy. Díky tomu tak nemusíte hledat další lidi a firmy, které by vám s pronájmem nemovitosti dokázali aktivně pomoci. O kompletní spektrum problémů, které můžete standardně potkat, se postará přímo naše společnost bez jakéhokoliv odkladu. Díky tomu tak správa nemovitostí ušetří nejen spoustu starostí, ale také času.

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667