Dovolená v Itálii: Oblíbená klasika

Dovolená v Itálii nikdy nezklame
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 7.5.2015 | Cestování, gastronomie

Praha (Pressweb) - Itálie je u nás v posledních letech jednou z nejoblíbenějších destinací pro trávení letní dovolené. Země nabízející od vysokohorské turistiky přes nekonečné písečné pláže až po fascinující výlety do dávné historie.

Ať už jste milovníky pobytové dovolené, sportovního vyžití nebo poznání jedinečné s mnohotvárné přírody nebo toužíte po poznání historických památek, dovolená Itálie je trefa do černého. Jaderské, Ligurské, Tyrhénské nebo Jónské moře, tam všude najdete dokonale čisté písečné či oblázkové pláže, vyhlášená turistická centra i místa v ústraní.

Nádherné koupání nabízejí i italská jezera v čele s vyhlášeným Lago di Garde. Dovolená Itálie, to je i celoroční koupání v sopečných oblastech a poznávání divoké přírody, od velikánů jižních Alp a Dolomit přes turistům dosud neznámé Apeniny až po dobrodružné výlety po úbočích italských sopek.

Dovolená Itálie je rájem pro milovníky dávné historie. Každá oblast má svá specifika, ať už je to divoký jih s tajemnou Sicilií, Pompeje a Herkulaneum na úbočích Vesuvu, nespočet antických i křesťanských památek v Římě v čele s Vatikánem, ale i napůl rakouský přístav Terst, v jehož ulicích budete mít pocit, že ani nejste v Itálii a rázem si dovedete představit, jak by vypadala Praha, kdyby byla u moře.

Regionální pochoutky, ať už jde o plody moře, tradiční polentu, těstoviny, ovoce i zeleninu, ale zároveň i výborná italská vína, to vše skýtá dovolená v Itálii všem gurmánům. Dovolená Itálie Vám dá zkrátka příležitost okusit neuvěřitelnou rozmanitost této nádherné země s bohatou historií.

Ať už se chcete vydat za sportovními či gurmánskými zážitky, ať už chcete na vlastní oči poznat italskou historii, nebo ať si prostě chcete odpočinout u moře. Ten pravý čas vybrat si dovolenou v Itálii přišel právě teď.

 

Témata: dovolená v Itálii, Léto v Itálii, Dovolená Itálie | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300