Konfigurátor pomůže s nákupem elektrických ohradníků

Zadavatel: UNIPEX CZ s.r.o. | 7.5.2014 | Zemědělství, ekologie

České Budějovice (Pressweb) - Společnost Kamír & Co. s.r.o., provozovatel e-shopu Vše pro farmu, patřící ke špičce v prodeji chovatelských potřeb a jezdeckých potřeb, připravila pro své zákazníky specialitu týkající se elektrických ohradníků. 

Každý, kdo někdy připravoval stavbu elektrického ohradníku, si určitě pamatuje, že naplánovat takovou stavbu není lehké. Mezi obtíže patří třeba nutnost stanovit si množství nakupovaného materiálu v souladem k charakteru pozemku nebo chovaných zvířat.

Při stavbě elektrického ohradníku hrají výše uvedené proměnné zásadní roli, spolu s vegetací nebo mobilitou samotné ohrady. Záleží na tom volba vhodných kůlů nebo tyček, druh a počet vodičů nebo izolátorů, vlastnosti zdroje elektrických impulzů.

Při nákupu součástí elektrického ohradníku pak stojí chovatel před otázkou, co všechno a v jakém množství nakoupit. Pro tyto zákazníky je připravena nová aplikace Konfigurátor elektrického ohradníku, která všechny podobné otázky řeší jedním kliknutím myši.

Stačí zadat, pro jaká zvířata je ohradník určený, jak bude velký, zda bude trvalý nebo nikoli a podobné údaje. Konfigurátor pak zákazníkovi vypíše nákupní seznam s uvedením všech potřebných položek v optimálním množství.

Další vítanou novinkou na webu Vše pro farmu je rozšíření nabídky elektrických ohradníků pro koně, která reaguje na poptávku. Skupina zákazníků, pocházejících z okruhu chovatelů koní, se neustále rozšiřuje. Protože stávající sekce elektrických ohradníků byla zaměřena hlavně na živočišnou výrobu, je otevření koňské krokem k větší přehlednosti obchodu.

Témata: elektrický ohradník, koně

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

UNIPEX CZ s.r.o.

Rudolfovská 88
370 01 České Budějovice
UNIPEX CZ s.r.o.
Rudolfovská 88
370 01 České Budějovice
Česká republika