Kabelky Guess - zaručená jistota

Zadavatel: Patrik Farský | 7.5.2014 | Obchod, e-commerce

Mladá Boleslav (Pressweb) - Kabelky Guess jsou tradičně oblíbenou značkou, vyznačující se originalitou a výborným řemeslným zpracováním. Jsou nezaměnitelného vzhledu a představují souhrn stylu a luxusu. Volba kabelky Guess je zaručenou jistotou, že v ruce držíte originální kousek, který dokáže vhodně doplnit váš outfit. V nabídce je celá řada modelů včetně univerzálních, vhodných pro nošení do zaměstnání i za zábavou. Najdete zde také extravagantní modely, které se od běžné produkce odlišují nápaditostí zpracování i materiálem. Jako příklad lze uvést Guess kabelky z krokodýlí texturou, kabelky kombinované kožešinou či s nápaditým a nepřehlédnutelným zdobením. Téměř všechny kabelky této značky se vyznačují originálními přívěsky ve tvaru srdce či střapce, nebo kombinací obojího.

Pohodlné crossbody Guess přes rameno
V posledních letech se dostávají do popředí kabelky crossbody a značka Guess jich nabízí celou širokou řadu. V nabídce jsou i mini modely, které lze vzít k téměř jakékoliv příležitosti, aniž by vás kabelka ve vaší ruce zbytečně zatěžovala. V obchodě www.trendy-kabelkarna.cz je např. velmi žádanou minitaštička crossbody Guess Reiko v lesklém provedení. Díky své šíři 21 cm a výšce 19 cm je její velikost „tak akorát“, aby se vám do ní vešlo to nejnutnější, co potřebujete mít vždy po ruce. Její popruh je dlouhý 119 cm a jeho délku lze libovolně korigovat. Kabelka se v horní části uzavírá na zip, zdobí ji kovové zdobení ve zlaté barvě a uvnitř se skrývá šikovná malá kapsička, která je rovněž na zip.

Módní vaky pro každou příležitost
Oblibě se také těší kabelky ve tvaru vaku, které lze v horní části zatáhnout šňůrkou. Lze je stejně dobře vzít na procházku jako do společnosti. V nabídce obchodu si můžete vybrat například takovouto černou crossbody s kamínky. Její šíře je 33 cm, výška 24 cm a kapsičky uvnitř vám umožní dokonalé rozdělení vašich věcí, abyste se v kabelce orientovala třeba i za tmy. Jedna z kapsiček je na zip, na drobnosti jsou určeny tři další malé kapsičky. K této kabelce je dodáván i šikovný protiprachový sáček. Přesvědčte se i vy, že kabelky Guess jsou zaručená jistota a dobrá volba.

Dodavatel kabelek:

TRENDY KABELKÁRNA
Na Návsi 151, Drahelčice
252 19 Rudná u Prahy
tel: +420 777 90 90 95,+420 311 613 613
kabelkarna@email.cz

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Patrik Farský

Jana Palacha 1218
293 01 Mladá Boleslav
Kontaktní osoba: Patrik Farský
patuldas@seznam.cz
Patrik Farský
Jana Palacha 1218
293 01 Mladá Boleslav
Česká republika
patuldas@seznam.cz