Nábytek z palet? Ano, je levný a originální

Nábytek z palet je originální
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 7.4.2021 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Každý ví, co to je paleta. Bez ní si už dopravci a obchodníci přepravu zboží nedokážou představit. Zboží na transportních paletách pendluje po celém světě zejména v automobilové a železniční dopravě. Rozměry palety se přizpůsobily železničním vagonům, později své rozměry upravily také kamiony, aby bylo možné využít bezezbytku celý úložný prostor. Paletová přeprava funguje více než 60 let a přizpůsobit se jí snaží i někteří výrobci lodních kontejnerů. A co ostatní obory? Před pár lety se palety chopili designéři a světu představili nové využití: Nábytek z palet.   

Nábytek z palet nezůstal jen na zahradách, vtrhl i do interiérů

Nábytek z palet se nejprve zaměřil na zahradu a venkovní činnost. Vznikly nejrůznější stoly, lavice, odpočinkové kouty a grilovací zákoutí.  Designéři si zamilovali přirozený vzhled palet, patinu dřeva a vždy standardní rozměrové provedení. Pak už zbývalo jen palety obrousit, poskládat je do různých tvarů, případně upravit, nalakovat nebo opatřit barevným nátěrem. Nábytek z palet nezůstal jen doménou zahradních prostor, ale bez obalu vtrhl i do interiérů. Dokonce existují architektonická studia, která se paletovému nábytku výhradně věnují. Jejich kreace jsou opravdu zajímavé.

Europal Tůmovka: paletový nábytek od dubna

Nábytek z palet má různá provedení, ale vždy působí neotřele a originálně. Navíc je levný. Vyrábí je také firma Europal Tůmovka a od dubna už nabízí nové modely. Jsou to křesla, stolky, postele, věšáky, houpačky a samozřejmě stylový zahradní nábytek. S příchodem jara chcete přece pobývat venku co nejdéle a užívat si sluníčka. Zahradní nábytek z palet vám umožní strávit čas venku velmi příjemně. Hodí se pro založení grilovacího koutu nebo venkovní kuchyně, dá se z něho vykouzlit příjemné posezení. Někteří uživatelé kupují tento nábytek v přírodním provedení a finální nátěry si dělají sami.

 

Témata: nábytek z palet, paletový nábytek, palety na nábytek, palety, dřevěné palety | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300