Chcete tu nejjednodušší půjčku? Řešením může být půjčka na OP

Zadavatel: SEO Hunters | 7.4.2015 | Finance, ekonomika
Půjčky na OP
Autor fotografie:
PublicDomainPictures / Pixabay.com

Praha (Pressweb) - Občanský průkaz neboli OP má v dnešní době skutečně každý z nás. Ten můžeme využívat třeba při různé identifikaci, při zajišťování koupě různého zboží nebo služeb, ale může nám stačit i v případě, kdy si žádáme o půjčku. Tedy pokud se budeme držet v segmentu takzvaných mikropůjček, lépe známých jako půjčky před výplatou. V rámci tohoto segmentu je to taková půjčka na OP, která dnes nemá konkurenci. I my ji hodnotíme kladně, hlavně s ohledem na výhody, kterými jsou:

  • Rychlé a jednoduché vyřízení
  • Řada prověřených společností
  • Jasné a transparentní podmínky
  • Široký výběr částek

Přesto ale máme několik výhrad, které se týkají úrokových sazeb. Pokud nevyužijeme možnost první půjčky zdarma, je třeba říci, že úroky mohou dosahovat měsíčně i několika desítek procent, což dává v reálu i několik tisíc korun, které přeplatíme navíc.

Kolik nám může půjčka na OP nabídnout peněz?

Klasikou jsou menší částky, v řádu několika set až několika tisíc korun. Obvyklá hranice je stanovena v rozmezí 500 – 10 000 Kč. Jsou ale i možné výjimky, kdy některé společnosti nabídnou více. Příkladem je Zaplo nebo CreditON, kdy se lze dostat i na částky 15, respektive 20 tisíc korun českých. Ty jsou ale dostupné až jako několikátá půjčka, pro ověřené žadatele.

Podobná situace je i v případě termínu splatnosti. V daném směru je klasikou lhůta 1 – 30 kalendářních dní. Existuje ale výjimka, a to společnost Ferratum, která nám umožní půjčit si na dobu 45 dní. Výjimkou u společností, které tuto půjčku poskytují, není ani možnost prodloužení – a to i opakovaného. Nejdéle šel v tomto směru poskytovatel Zaplo, který na svém webu uvádí: „Úvěr může být prodloužen tolikrát, kolikrát o to klient požádá po dobu jednoho roku od původního data splatnosti.

Jak půjčku získat?

Prvním krokem, jakým může být půjčka na OP získána, je samozřejmě žádost. Ta se uskutečňuje online, a to prostřednictvím interaktivního online formuláře. Druhou možností je i mobilní telefon, kdy stačí poslat SMS zprávu v příslušném tvaru. Tím je žádost také podána a rozbíhá se plně automatický schvalovací proces. Během něho není třeba kamkoliv chodit, ani není třeba cokoliv podepisovat, nebo se snad účastnit osobních schůzek.

Stejně tak není nutné cokoliv dokládat, jelikož půjčka na OP skutečně vyžaduje pouze základní doklad totožnosti, který vlastní každý. Z něho by mělo být patrné, že máme tuzemské státní občanství, bydliště na území naší země, nebo že jsme starší 18 let. Čeho se dále není třeba obávat, to je také fakt, kdy bychom snad museli dokládat náš příjem, nebo kdy by snad bylo nahlíženo do registrů. Ani to u daného typu půjčky nemusíme očekávat, a tak je ideální volbou ve chvíli, kdy chceme peníze rychle, jednoduše a samozřejmě také na cokoliv.

Témata: půjčky na občanský průkaz, půjčka na OP, rychlá půjčka, jak získat půjčku | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

SEO Hunters
Česká republika