Oprava plynových spotřebičů – vybírejte spolehlivou firmu

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 6.3.2018 | Stavebnictví

Praha (Pressweb) - Když je tuhá zima, váš plynový kotel nebo topidlo se nezastaví. Hlavně si přejete, aby všechno bylo v pořádku a náhodou se neporouchal. Pokud nastane závada a vás čeká oprava plynových spotřebičů, je to vždy nepříjemné. Proto je dobré plynová zařízení pravidelně kontrolovat a také je nechávat projít revizí. Ta se dělá jednou za tři roky, kontroly se vyplatí každý rok. Náhlé poruchy však nelze předvídat. Pokud se tak stane, je dobré se obrátit na spolehlivý servis plynových zařízení. Ty dobré mají službu 24 hodin denně a přijdou vám kotel opravit i v sobotu.

Pokud máte doma poruchu, obraťte se na servis plynových zařízení

Oprava plynových spotřebičů většinou příliš času nezabere. Technici opravárenského servisu mají většinu součástek sebou. Například u karem musí obykle vyčistit výměník, hořáky a trubky, časté jsou výměny membrán, termočlánků, těsnění a čidel. Servis plynových zařízení se týká také čištění vnitřků topidel a trubek odtahu spalin. U topidel se vyměňují regulátory, regulační hlavice, termostaty a piezo-zapalovače. Pokud je to možné, technici vymění vadnou součástku za novou, která má delší životnost. Někdy však opraví starou, protože i opravená může ještě dlouhou dobu sloužit.

Při poruše plynového zařízení pozor na únik plynu

Oprava plynových spotřebičů je v náplni také firmy Plynoservis Praha. Její technici zajišťují opravy, kontrolu i revize v Praze a okolí. Mají službu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Vědí, že právě v zimě je třeba s opravou neotálet a provést ji rychle. Nebezpečné je, když zjistí únik plynu. Ten je nutné opravit okamžitě. Plyn uniká zejména u starých plynových spotřebičů, protože se používalo jako těsnění konopí. To však postupně vysychá a plyn propouští. V současnosti norma povoluje jen moderní těsnění, které je vůči plynu odolné.

 

Témata: oprava plynového zařízení, karma, gamat, Mora, revize plynových spotřebičů | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300