Kovovýroba má široké využití

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 7.3.2018 | Stavebnictví

Praha (Pressweb) - Nemůžete sehnat ocelové kotce nebo boxy? Že v hobby marketech nic takového není? Máte pravdu. Není to běžný výrobek, chce to individuální výrobu na zakázku. Tím se zabývá kovovýroba. Firmy, které se věnují této činnosti, mají k dispozici hutní výrobky, například jakly, profilovou ocel a pletivo, z nichž se tyto výrobky zhotovují. Jejich výrobní záběr je však široký. Vyrábějí například brány, branky i kovové ploty. Speciálním oborem jsou samonosné nebo pojezdové brány. Jejich výroba musí být přesná, protože díly – křídla, se vůči sobě pohybují a musí zaujmout přesné místo.

Kovovýroba – to jsou nejen brány, ale i kotce a boxy

Pro chovatele je kovovýroba důležitým partnerem. Pro králíky a další drobné zvířectvo potřebují speciální kotce. Protože prostor, kde chtějí umístit domácí chov, je u každého objektu různý, vždy jde o zakázku na míru. Dělají se kotce i v několika patrech, aby se co nejvíce využilo místo. Tyto výrobky se uplatňují nejen doma u chovatelů, ale také v psích útulcích i v chovech vodní drůbeže. Firmy, které mají obor kovovýroba, disponují veškerou technikou pro řezání, krájení a svařování hutního materiálu.

Dnešní sklepy se řeší jako kovové kóje, jsou vzdušné a chráněné před plísní

Obor kovovýroba se uplatní například při výrobě sklepních nebo skladových kójí. Moderní bytové domy zřizují sklepy pro nájemníky ve formě samostatné kóje. Jde o větší prostor ohraničený konstrukcí a s výplní většinou ze svařovaných drátů. Boxy nebo kóje se využívají také pro uskladnění sportovních a dalších věcí. Díky vzdušné konstrukci je zajištěno přirozené větrání a uskladněné věci nenapadá plíseň. Kovové díly jsou upraveny žárovým zinkováním, takže jsou odolné vůči vzdušné vlhkosti. Kovové konstrukce se dříve natíraly barvou, ale tato úprava má podstatně kratší trvanlivost.

 

Témata: kovovýroba, kotce pro psy, boxy, kovové boxy, kovové kotce | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300