Unibet: Čeští atleti budou v Praze sklízet medaile

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 7.3.2015 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 4. 3. 2015: Maslák, Hejnová, Kudlička, Bába, Rosolová. Tato jména by se měla postarat o to, že Českou republiku neopustí po halovém mistrovství v atletice více cenných kovů, než je nutné. Myslí si to bookmakeři sázkové kanceláře Unibet, kteří tyto závodníky vidí během nadcházejícího víkendu v O2 aréně na stupních vítězů. Na nejvyšší stupeň si podle nich už před začátkem může stoupnout Pavel Maslák, který je na 400 m v kurzu 1,10 jedním z největších favoritů celého mistrovství, dokonce dvě české vlajky by měly plápolat při vyhlašovaní ženské čtyřstovky, kde by se podle kurzů mezi Zuzanu Hejnovou (kurz 3,00 na vítězství) a Denisu Rosolovou (6,00) vklínila pouze Britka Bundy-Davies.

„Atletika není typicky sázkařský sport, ale pro české sázkaře by 'domácí ' halové mistrovství Evropy mělo být dostatečným lákadlem,“ konstatuje šéf českého Unibetu Petr Dufek. „Jednak to v hale oproti normálním mítinkům poměrně rychle odsýpá a za druhé bude každou chvíli po medaili sahat některý z domácích atletů, takže přísun adrenalinu je zajištěn, “ očekává Dufek.

Kromě zmíněného triumvirátu si totiž můžou dělat ambice na medailové pozice třeba tyčkař Jan Kudlička, který v kurzu 16,00 vede pole za bezkonkurenčním Francouzem Lavilleniem (1,10), ve stejném kurzu pak půjde do závodu na 1500 metrů Jakub Holuša a jen o kousek níž vidí bookmakeři Unibetu šance na zlatý comeback u překážkáře Petra Svobody (21,00). Dalšími nadějemi jsou výškař Jaroslav Bába (7,50), koulař Ladislav Prášil (31,00) nebo tyčkařka Jiřina Ptáčníková (21,00).

::

Společnost Unibet Group Plc je veřejně obchodovaná společnost na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Od roku 1997 web Unibet.com poskytuje platformu pro sportovní sázky, casino, hry a online poker pro více než 8,6 miliónu zákazníků ve více než 100 zemích světa. Unibet je členem EGBA, Evropské asociace her a sázek, RGA, Remote Gambling Association ve Velké Británii a je auditován a certifikován organizací eCOGRA ve vztahu k odpovědnému a spravedlivému hraní. Skupina Unibet Group nejenže dodržuje veškeré příslušné právní předpisy týkající se zodpovědného sázení a hraní, vždy byla také i aktivním členem a podporovatelem hlavních základů zodpovědného sázení a hraní. K některým z námi podporovaných iniciativ patří: jsme zakládajícím členem EGBA a ESSA; jsme hlavní hybnou silou Dne zodpovědného hraní EU v Evropském parlamentu; každoroční dary Gambling Therapy.

Region: Evropa

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024