Zlaté české časy v Davis Cupu skončily, míní bookmakeři

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 7.3.2015 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 5. 3. 2015: Bez Berdycha se Štěpánkem to budou mít Češi v Davis Cupu velmi těžké. I přes výhodu domácího prostředí. Myslí si to bookmakeři sázkové kanceláře Unibet, kteří pro víkendový souboj prvního kola favorizují Austrálii v kurzu 1,50 na postup, zatímco výhra českého týmu by úspěšnému sázkaři přinesla více než dvaapůlnásobek vkladu (2,52). Lukáš Rosol je sice proti Thanasisu Kokkinakisovi mírným favoritem v kurzu 1,69, Jiří Veselý se ale v druhém zápase bude muset prát s pozicí outsidera, když proti Bernardu Tomičovi jde s kurzem 3,00 na vítězství, zatímco jeho soupeř je favoritem v kurzu 1,30.

„V českém týmu zjevně začíná generační obměna a asi je čas si zvyknout, že místo závěrečných kol a salátové mísy budeme čas od času teď bojovat o záchranu,“ konstatuje Petr Dufek, šéf českého Unibetu. „Na druhou stranu, pořád nejsme až takoví outsideři, abychom tenhle zápas brali jen jako sbírání zkušeností, takže šance na úspěch tam rozhodně je,“ dodává poněkud optimističtěji.

Nové rozložení sil při absenci dua stálic reflektují i kurzy na celkové vítězství, kde je dvojnásobný vítěz a loňský semifinalista před začátkem letošního ročníku v „polovině startovního pole“ a v kurzu 16,00 se jen z dálky dívá na největší favority soutěže. Těmi jsou podle bookmakerů Unibetu tenisté Francie (3,25), před Srby (3,50), Kanaďany (6,50) a Australany (7,00).

::

Společnost Unibet Group Plc je veřejně obchodovaná společnost na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Od roku 1997 web Unibet.com poskytuje platformu pro sportovní sázky, casino, hry a online poker pro více než 8,6 miliónu zákazníků ve více než 100 zemích světa. Unibet je členem EGBA, Evropské asociace her a sázek, RGA, Remote Gambling Association ve Velké Británii a je auditován a certifikován organizací eCOGRA ve vztahu k odpovědnému a spravedlivému hraní. Skupina Unibet Group nejenže dodržuje veškeré příslušné právní předpisy týkající se zodpovědného sázení a hraní, vždy byla také i aktivním členem a podporovatelem hlavních základů zodpovědného sázení a hraní. K některým z námi podporovaných iniciativ patří: jsme zakládajícím členem EGBA a ESSA; jsme hlavní hybnou silou Dne zodpovědného hraní EU v Evropském parlamentu; každoroční dary Gambling Therapy.

Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024