Posuvné brány – komfortní vjezd k domu

Posuvné brány komfortní vjezd k domu
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 7.2.2017 | Služby

Praha (Pressweb) - Co dělat, aby váš vjezd k domu byl co nejpohodlnější? Pořiďte si posuvné brány. Je to rozhodně lepší, než pokaždé vylézat z vozu a otevírat vrata ručně. Během pobytu venku, když máte děti ve voze, se může leccos stát. Není neobvyklé, že děti vůz zamknou a vy se nemůžete dostat dovnitř. Vaši nepřítomnost mohou využít i zloději.  Je to jasné, když brány tak posuvné brány, případně skládací. Posuvné brány se otevírají na dálku dálkovým ovladačem nebo chytrým mobilem. Když přijedete domů, stačí vytočit číslo a brána se otevře. Posuvné brány dálkově ovládané jsou první krokem k chytré domácnosti.

Posuvné brány samonosné nebo pojezdové

Posuvné brány jsou buď brány samonosné, kdy se bránový díl pohybuje po vozících připevněných k betonovému podkladu. Posuvné brány pojezdové se pohybují po kolejnici. U obou variant je nutné, aby byl dostatečný prostor po jedné straně vjezdu, kam se zasouvá brána. Protože posuvné brány samonosné se pohybují nad úrovní země, fungují dobře i při vyšší sněhové pokrývce.U pojezdových bran mohou s jejich pohybem kvůli sněhu nastat problémy. Prostor kolembrány musí být proto bez sněhu, aby brány dobře fungovaly. Motory, které s bránou pohybují, jsou spolehlivé a odolávají různých povětrnostním podmínkám.

Skládací brány jako alternativa

Pří výběru pohyblivé brány je nutné vědět, do jakého vjezdu je chceme instalovat. Posuvné brány potřebují na jedné straně dostatečný prostor. Pokud máte vjezd ohraničený z obou stan stěnou, nebo budovami, je lepší zvolit skládací brány. Skládací brány se od posuvné brány liší tím, že bránový díl se také pohybuje po vozíku, ale skládá se na sebe, takže uvolní dostatečný prostor pro vjezd vozu. Posuvné brány samonosné nebo pojezdové mají oproti skládacím vratům výhodu v tom, že se dá parkovat přímo za nimi.

 

Témata: posuvné brány, brány, posuvná vrata, vrata | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300