Zvolte svatební oznámení v luxusním stylu

Zvolte svatební oznámení
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 7.2.2017 | Služby

Praha (Pressweb) - Svatební oznámení hraje při přípravě svatebního dne velice významnou roli. Pozvánka, která má potenciální hosty zaujmout a okouzlit. Předzvěst toho, že svatební den bude skutečně něčím výjimečným a všichni se mají na co těšit.

Význam svatebního oznámení není radno v žádném případě podceňovat. Vždyť jde o oficiální pozvánku na svatbu, jíž chce mít každý doslova nezapomenutelnou. I z tohoto důvodu byste měli klást značný důraz na výslednou podobu tohoto svatebního prvku, ať už půjde o samotnou obsahovou část či výsledný design.

Elegance, originalita a luxus. To je cesta, jíž byste se při návrhu oznámení měli vydávat. Právě luxusní svatební oznámení zaujme nejvíce. Základem všeho musí být lepší papírový podklad, jehož nedílnou součástí jsou i hrubé vzory.

Jak má vypadat luxusní svatební oznámení?

Populární dominantou jsou nejrůznější stuhy a brože, s nimiž o luxusu není třeba pochybovat. Vyryté pozlacené písmo, metalický papír a řada grafických symbolů ve tvaru motýlků, srdíček, květin a podobných obrazců celý výsledek jenom umocní.

Takové luxusní přání je třeba pořizovat jen u profesionála, jehož databáze svatebních oznámení je skutečně pestrá.

Je to společnost Pamas, v jejímž podání získáte svatební oznámení doplněné o saténovou stuhu v libovolných barevných variantách. Rozdílné tvary, velikosti a výsledné provedení dává téměř neomezené možnosti při hledání toho správného a originálního vzoru. Vedle svatebního oznámení to může být i svatební pozvánka, která bude přiložena v elegantní obálce.

Ručně vyráběné a hlavně luxusní svatební oznámení pro náročné bude do nejmenšího detailu šité přesně na míru. Od estetických prvků až po textovou část. Připravte se na svůj svatební den s dostatečným předstihem. Pamas se o vše důležité postará za vás.

Témata: svatební oznámení, svatební přání, svatba, oznámení o svatbě | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300