Zakladatel sborů Destiny navštíví Prahu a bude mluvit i o tom jak Bůh dnes dělá zázraky

Zadavatel: Destiny Praha | 7.12.2015 | Kultura, hudba, divadlo
Autor fotografie:
Destiny Praha

Praha (Pressweb) - 10.12.2015 v Impact HUBu na ulici Drtinova 10 na Smíchově organizuje sbor Destiny Praha setkání, na které bychom Vás chtěli srdečně pozvat. Náš vzácný host Andrew Owen, zakladatel sborů Destiny a Destiny Ministries, které jsou dnes aktivní po celém světě, bude mluvit na téma “Bůh zázraků”.

Téma přiblíží to jak Bůh dělá zázraky stejně jak je dělal před tisíci lety a dočteme se o nich v Bibli. Pastor Andrew použije i příklady toho jak on a křesťané kolem zažili nebo viděli zázraky, které jsou součástí běžného dne. Povídaní je vždy humorné, plné života a osobních zážitkú na jeho i naší cestě života s Bohem.

Setkání bude zdarma a dostupné pro každého. Pro rodiny s dětmi máme připravený program. Setkání bude v anglickém jazyce s překladem a malým občerstvením. Začínáme už ve čtvrtek v 19:30, Impact HUB Drtinova 10, Praha 5 Smíchov.

O Destiny Ministries a Destiny Praha

DESTINY PRAHA je současný křesťanský sbor, který vznikl ve skotském Glasgowě a dnes působí celosvětově na více místech jako Británie, Německo, Indie, USA, Hong Kong, Polsko a Česká republika.  Jeho vize je pozitivní transformace v životech lidí šířením dobrých zpráv Evangelia a praktická pomoc.

Andrew Owen – krátké bio

Andrew Owen je senior pastor Sboru Destiny a zakladatel Destiny Ministries, globální iniciativy s cílem přinést naději, změnu a inspiraci pro mnohé. Andrew dohlížel na založení více než 200 kostelů/sborů, které nyní fungují na závislé spolupráci mezi sebou v rodině Destiny. Andrew zastává názor, že bychom měli myslet globálně, ale jednat lokálně.

On sám je sociální podnikatel přináší pozitivní změny pro zanedbané a nové příležitosti pro ty, kteří jsou na okraji společnosti. Sociální iniciativy zahrnují:

  • DESTINY Andělé - národní linky pomoci - www.destinyangels.org
  • Potravinové programy pro strádající
  • Gnr8 - přední program pro mladé (Generace)
  • Destiny vysoká škola - unikátní vzdělávací program pro nastávající sociální podnikatele a klíčových vůdců - www.destiny-college.com

Andrew usiluje modelovat svou práci a působnost na osobě a učení Ježíše Nazaretského. V současnosti je vášnivým spisovatelem, hlasatelem v televizi, rádiu a kazatelem ve sborech Destiny.

Je ženatý s manželkou Sue, má pět synů, a bydlí v Renfrewshire ve Skotsku.

Víc informací na info@destinypraha.com

Facebook Destiny Praha
Twitter destiny_praha
Web: www.destiny-ministries.net
Jak se k nám dostat Impact HUB mapa

Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon dp_bz_flyer.jpg87.69 KB
Image icon profile_ao.jpg17.71 KB
Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Destiny Praha

www.destiny-ministries.net
Kontaktní osoba: Daniel Bohunický
Lifegroup Leader
dano@destinypraha.com
Obrázek uživatele Destiny Praha
Destiny Praha je současný křesťanský sbor, který je součastí mezinárodního apoštolského hnutí Destiny Ministries, které šiří učení a lásku Ježíše Krista.
Destiny Praha
www.destiny-ministries.net
Česká republika
info@destinypraha.com