Zahradničení je vaše vášeň?

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 7.12.2015 | Zemědělství, ekologie
Autor fotografie:
Rucedozadu.cz

Právě se čas nachýlil k zazimování Vaší zahrádky a před Vámi je ještě spousta práce? Jistě teď, hlavně díky tomu, že je dlouho teplo, přemýšlíte nad tím, co vše je potřeba. Je totiž ten poslední čas na shrabání listí, zorání Vašeho políčka, nebo sběr ořechů. Jistě i další činnosti Vás čekají. Proto byste se měli připravit i prakticky. Pokud totiž nemáte po ruce kvalitní ochranné pracovní pomůcky, moc toho na zahrádce nezmůžete.

První, co budete zásadně potřebovat, jsou jistě pracovní rukavice. Tito pomocníci ochrání Vaše ruce při namáhavé práci se zahradním náčiním, takže se spolehlivě vyvarujete nevzhledným a bolestivým puchýřům a otlakům. Dále ochrání i Vaše nehty, takže si je nezlámete a nedostane se Vám pod ně špína. Práce na zahrádce je pro mnohé druhem relaxu a odpočinku, i když je tolik namáhavá. Obzvláště, když chováte domácí zvířátka, jako jsou slepice, králíci, ovečky. Pracovní rukavice jsou potřeba i při práci s nimi. Své ruce, potažmo své zdraví, musíte ochránit před jejich výkaly, když jim uklízíte kotce.

Eshop Rucedozadu.cz nabízí i velmi praktické a rozšířené pracovní oděvy, jako jsou montérky. Bez nich se taktéž na zahrádce neobejdete. Je to typ oblečení, který je ušit speciálně na míru všem kutilům a pracantům. Najdete na nich mnoho kapes, které jsou vždy vhodně umístěné, jsou z odolných materiálů, tudíž jen tak neprosáknou a neprofouknou v chladném počasí při práci na poli. Montérky jsou k dostání i v dámském provedení, proto se nemusí bát ani dámy zahradnice, že by se na ně nedostalo.

V neposlední řadě najdete v nabídce ověřeného internetového obchodu Rucedozadu.cz i odolné boty. A to jak vyšší kotníkové, které jsou například potřeba k práci s rýčem, tak třeba i klasické holínky, které na zahrádce využijete po celý rok. Ať už je teplo nebo zima, holínky unosíte na práci na poli i u zvířat. Tato pracovní obuv, je oblíbena jak u mužů, tak u žen. Každý kutil a každá zahradnice se musí cítit sama sebou, pohodlně, pak teprve úroda bude stát za to!

Témata: pracovní oděvy, pracovní obuv, pracovní rukavice, ochranné pracovní pomůcky, ochrana zdraví | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667