Roční čištění plynových topení je úspora peněz

Roční čištění plynových topení
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 7.11.2022 | Služby

Praha (Pressweb) - Také se vám nelíbí cenové skoky zemního plynu, když vlastně nevíte, jak vysoké mají být zálohy a jaká bude konečná cena za uplynulý rok? Každý radí, jak uspořit, ale vy přece nechcete žít v nevytopeném bytě. Jedno se však udělat dá, a to i bez drastického šetření. Nechte si seřídit plynový spotřebič tak, aby pracoval co nejefektivněji. Roční čištění plynových topení je ten správný způsob. Pokud máte zanesené topení zplodinami, spotřebujete určité množství plynu, ale jeho účinnost bude podstatně nižší. Když bude topení vyčištěné a vyladěné, jak má být, získáte z plynu maximální energii.   

Roční čištění plynových topení je součástí celkové prohlídky spotřebiče

Roční čištění plynových topení neznamená jen odstranění zplodin z hořákového tělesa. Jde vlastně o pravidelnou prohlídku, jako když jezdíte na výměnu oleje do autoservisu. Roční čištění plynových topení zahrnuje celkovou prohlídku spotřebiče, výměnu vadných dílů nebo těch dílů, kterým už skončila životnost. Technici také vyměňují součástky, které jsou zastaralé a nesplňují nové požadavky na bezpečnost provozu. Jde o různé kohouty a hadice. A samozřejmě celé topení dokonale vyčistí, takže pak pracuje jako nové a jeho účinnost je vysoká.

Nečekejte na opravu, lepší je prevence

Roční čištění plynových topení má i další výhody. Nejenže váš spotřebič pojede na 100 procent, ale budete mít současně jistotu, že vás nečeká nějaká vážná oprava, když byste roční prohlídku zanedbali. Každá závada je velmi nepříjemná. Topení přestane v zimě topit a vy musíte čekat na opraváře. Když vám nejde karma, bez teplé vody vydržíte, ale topení je důležité. Každá hodina bez vytápění je znát. Rada je jednoduchá, do svého kalendáře si zaznamenejte každoroční prohlídku topení, případně dalšího plynového spotřebiče. Uvidíte, že se vám to vyplatí.

 

Témata: čištění plynových topení, servis a oprava karma, Mora, moratop, výměna dílů | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300