Studium MBA se v životopise skvěle vyjímá

Máte titul MBA ve svém životopise
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 7.11.2016 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) - Stále vám chybí ještě krůček, aby váš životopis byl mezi silnou konkurencí dokonalý? Tím je titul MBA. Kdo ho dnes nemá, jen stěží může pomýšlet na špičkovou manažerskou funkci. Stejně jako v zahraničí, i české společnosti si už zvykly na to, že MBA neboli Master of Business Administration, znamená pro firmu nezanedbatelný přínos. Studium MBA rozvíjí nejen praktické dovednosti při využívání teoretických znalostí, ale umožňuje absolventům získat cenné kontakty mezi lektory a kolegy. To může být pro obchodní vztahy velmi přínosné. Nejlepší obchody se dělají mezi lidmi, které už z branže znáte a víte, jakou mají profesionální historii.

Titul MBA dává konkurenční výhodu

Studium MBA je dnes velmi pružné a vzdělávací instituce vychází studentům všemožně vstříc. Nebojte se, že byste ho i při značném pracovním nasazení ve firmě nezvládli. Na European School of Business & Management, která studium MBA v České republice také poskytuje, můžete začít studovat i během roku. Lektoři využívají nejmodernější formy výuky, máte vzdálený přístup ke studijním materiálům, všem informacím týkajícím se studia, seznamu a kontaktům na ostatní studenty. Studium MBA je rozděleno do tří bloků – základního, specializovaného a volitelného. Bloky se skládají ze studijních modulů, v nichž si můžete vybrat i svoji specializaci.  

Při studiu MBA vybíráte z více specializací

Studium MBA trvá jeden rok a po zvládnutí závěrečné práce získáte titul MBA. Kouzlo MBA spočívá v tom, že disponujete dovednostmi, jak využívat teoretické znalosti při řešení konkrétních problémů. Součástí workshopů je řešení příkladů z praxe, s nimiž se jako manažeři můžete setkat ve své firmě či na oddělení. Titul MBA můžete získat v rámci několika specializací – managementu zdravotnictví, obchodu, inovací, veřejné správy nebo managementu gastronomie a hotelnictví či v bankovnictví a pojišťovnictví. Zajímavou specializací MBA je leadership a soft skills, která se zaměřuje na využití lidských zdrojů a učí, jak pracovníky motivovat.

 

Témata: titul MBA, MBA, studium MBA, MBA Brno, MBA Ostrava | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300