Garance získání zásilky je na ePoptávka samozřejmostí

Zadavatel: SeoExtra.cz | 7.11.2016 | Obchod, e-commerce

Praha (Pressweb) - Problémem dnešního trhu není to, že by nedisponoval dostatečným množstvím poptávek a nabídek, nýbrž to, že je mnohdy obtížné se v tom přehlceném systému zkrátka vyznat a najít to, co člověk hledá. ePoptávka přináší do světa poptávek a nabídek potřebný řád, díky kterému můžete snadno najít přesně to, co hledáte. ePoptávka představuje atraktivní možnost jak pro samotné dodavatele, kterými mohou být podnikatelé, živnostníci, firmy nebo společnosti, tak i pro zákazníky, kteří chtějí co nejrychleji získat jisté zboží nebo službu.

ePoptávka recenze a epoptávka.cz zkušenosti druhých Vám napoví, že je na tom tento systém s úspěšností opravdu výborně. 76 % dodavatelů získá alespoň jednu zakázku. Celých 24 % dodavatelů jich získá dokonce více než 6. Úspěšnost je tedy skutečně vysoká, téměř každý získá alespoň jednu zakázku. Co kdyby se Vám to přeci jen ale nepodařilo? To vůbec nevadí, ePoptávka totiž poskytuje speciální službu garance spokojenosti. To znamená, že pokud se Vám za celý rok nepodaří získat jedinou zakázku, tak Vám ePoptávka vrátí roční poplatek, který jste museli zaplatit při registraci. To tedy znamená, že prakticky nic neriskujete.

Nechejme hovořit čísla

Čísla jsou mnohdy mnohem prokazatelnější, než jen holé informace. Pojďme se tedy seznámit s ePoptávkou pomocí několika číselných údajů, které Vám prozradí o tomto poptávkovém systému více, než stovky slov.

  • 13 000 – počet poptávek, které za měsíc na portálu přibydou
  • 237 000 – počet dodavatelů, kteří se podílejí na realizování zakázek
  • 240 milionů – průměrná měsíční úspora poptávajících
  • 5,5 miliardy – průměrný měsíční objem zrealizovaných zakázek
  • 92% – tolik uživatelů by doporučilo ePoptávku svým přátelům
  • 4,52/5,00hodnocení ePoptávky v nezávislém indexu Safe Online Reputation
Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Obrázek uživatele SeoExtra.cz
Česká republika
marcol@email.cz
Tel: +420 728 463 712