Sutherm

Zadavatel: Magieprirody.cz | 5.11.2016 | Průmysl, energetika

Praha (Pressweb) - Potřebujete-li tepelné čerpadlo a nevíte na koho se obrátit, pak je pro vás řešením společnost Sutherm s.r.o. Firma je partnerem a distributorem tepelných čerpadel Samsung, rovněž vám nabízí další služby jako realizace otopných soustav, sjednávání kotlíkových dotací, zelené úsporám a řady dalších.

Pracovníci firmy Sutherm nabízí vstřícné a perfektní jednání se zákazníkem, bezplatnou obhlídku a nabídku služeb. K dispozici je celá řada referencí od spokojených klientů. Sutherm s.r.o. patří mezi nejlepší firmy na trhu.Produkty firmy Samsung se vyznačují špičkovým výkonem, vysokou kvalitou a naprostou spolehlivostí. Potřebujete-li instalaci zařízení Samsung od společnosti Sutherm, bude vám bezplatně provedena prohlídka místa instalace, návrh či projekt, pokud je potřeba.  Spolu pracovníky vždy najdete to nejlepší řešení, s co nejmenším zásahem do vašeho interiéru. Zaměstnanci vás naučí dosáhnout s klimatizací vhodné tepelné pohody i čistého vzduchu. Od konkurence se liší svým přístupem k zákazníkům, svým širokým a odborným poradenstvím. Provoz namontovaného tepelného čerpadla je po nastavení a spuštění sledován on-line energomonitorem, který je zároveň analytickým nástrojem při regulaci a nastavování parametrů čerpadla.

Svěřte se do rukou odborníků, kteří vám pomohou zpracovat žádost na kotlíkovou dotaci či na zelenou úsporám, díky kterým ušetříte výdajích za energie. Součástí nabídky služeb je také záruční a pozáruční servis klimatizací i tepelných čerpadel. Pravidelným čištěním venkovních jednotek dosáhnete klimatizace bez tvorby plísní a také prodloužíte životnost klimatizace.

Máte-li dotazy nebo potřebujete vytvořit nezávaznou cenovou kalkulaci, obraťte se na pracovníky společnosti Sutherm s.r.o., kteří vám vyjdou ve vašich požadavcích maximálně vstříc.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Obrázek uživatele Magieprirody.cz
Česká republika
marcol@email.cz
Tel: +420 728 463 712