Sledujte spotřebu tepelného čerpadla online

Zadavatel: Magieprirody.cz | 5.11.2016 | Průmysl, energetika

Praha (Pressweb) - Společnost Sutherm s.r.o. je jedničkou v dodávání a montážích tepelných čerpadel Samsung, jsou dodavatelem pro český trh. Mimo službu dodávky, návrhu a montáže tepelného čerpadla nabízí také služby realizace otopných soustav tepelných čerpadel Samsung, certifikovanou službu kotlíkových dotací, zelenou úsporám.

Pro své zákazníky provozuje web www.samsungehs.cz  na kterém lze sledovat online spotřebu tepelného čerpadla v reálném prostředí. Na webu naleznete přesnou spotřebu za celý rok a také porovnání s předchozím otopným systémem v porovnání s elektrokotlem i jeho návratnost. Uvažujete o pořízení tepelného čerpadla? Na webu si můžete zadat orientační výpočet návratnosti ve Vašem domě či jiné nemovitosti, zjistíte tak, zda se vám investice vyplatí a za jak dlouho se vám vrátí. Získáte zde podrobné informace o přednostech tepelných čerpadel Samsung.

Nechte si zpracovat nabídku na míru. Stačí na webu vyplnit kontaktní formulář na základě kterého vás kontaktuje pracovník společnosti. Specialista nezávazně a zcela zdarma zpracuje nabídku, případně se s vámi dohodne na bezplatné prohlídce nemovitosti, kde má být systém nainstalován. Snadno tak zjistíte, kolik musíte do nové otopné soustavy investovat, jaké jsou vaše možnosti. Firma klade důraz na spokojenost zákazníků, specialisté vám vyjdou vstříc s vašimi požadavky.

Pořízením tepelného čerpadla ušetříte na nákladech za vytápění. Firma Sutherm vám pomůže nejen s instalací, ale poskytne pravidelný záruční i pozáruční servis. Propočítejte si na webu, jak se vám nové čerpadlo vyplatí. Tepelná čerpadla Samsung používají špičkovou technologii, získáte to nejlepší na trhu s perfektním servisem a za výhodnou cenu.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Obrázek uživatele Magieprirody.cz
Česká republika
marcol@email.cz
Tel: +420 728 463 712