Češky proti Němkám Fed Cup urvou, boj to ale bude tuhý

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 7.11.2014 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 7. 11. 2014: Jedna jedna po sobotě, 3-2 pro domácí po neděli. Tak vidí bookmakeři sázkové kanceláře Unibet nadcházející fedcupové finále, které se o víkendu odehraje v Praze. Podle Unibetu by v tuhé bitvě, možná až díky poslední čtyřhře, měl zvítězit české tenisový tým, který favorizuje kurz 1,50 na celkové vítězství a zdvihaní trofeje. Naproti tomu Němky se budou pokoušet o překvapení a export poháru přes západní hranici v kurzu 2,50.

„Ten zápas by podle našich tenisových expertů měl být velmi vyrovnaný, ale je faktem, že malé střípky nahrávají Češkám,“ konstatuje marketingový manažer Unibetu Milan Klemš a vypočítává: „Hrajeme doma, tým je zkušený, podle žebříčku WTA máme v Petře Kvitové nejlepší hráčku zápasu a na poslední chvíli se nám dal dohromady i debl Hlaváčková – Hradecká, který může rozhodnout, a na který by Němky měly jen těžko hledat protizbraň.“

Podle kurzů na zápasy prvního dne to vypadá, že diváci by během celého víkendu neměli trpět nedostatkem adrenalinu a napětí. V prvním zápase je sice Petra Kvitová proti Andreje Petkovičové relativně velkou favoritkou, když do zápasu půjde v kurzu 1,29 (na prohru Kvitové se sází v kurzu 3,55), záhy by ale měla Angelique Kerberová přehrát v těsném zápasu Lucii Šafářovou – kurzy Unibetu Němku favorizují v poměru 1,69 ku 2,12 – a rozhodnout by tak podle papírových předpokladů měla neděle.

::

Společnost Unibet Group Plc je veřejně obchodovaná společnost na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Od roku 1997 web Unibet.com poskytuje platformu pro sportovní sázky, casino, hry a online poker pro více než 8,6 miliónu zákazníků ve více než 100 zemích světa. Unibet je členem EGBA, Evropské asociace her a sázek, RGA, Remote Gambling Association ve Velké Británii a je auditován a certifikován organizací eCOGRA ve vztahu k odpovědnému a spravedlivému hraní. Skupina Unibet Group nejenže dodržuje veškeré příslušné právní předpisy týkající se zodpovědného sázení a hraní, vždy byla také i aktivním členem a podporovatelem hlavních základů zodpovědného sázení a hraní. K některým z námi podporovaných iniciativ patří: jsme zakládajícím členem EGBA a ESSA; jsme hlavní hybnou silou Dne zodpovědného hraní EU v Evropském parlamentu; každoroční dary Gambling Therapy.

Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024