Co zahrnuje servis plynových zařízení karma?

Servis plynových zařízení karma?
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 6.10.2020 | Služby

Praha (Pressweb) - Víte, že mnoho lidí si myslí, že jejich plynové spotřebiče jsou zázračné a vydrží bez jakéhokoli zásahu? I když budeme chválit některé výrobce, ruku na srdce, bez kontrol či servisu to opravdu nejde. Spotřebiče jsou složeny z dílů či součástek, které se používáním opotřebovávají a potřebují čas od času vyměnit. Není to nic fatálního, díly nejsou drahé, ale bez nich zařízení prostě nefunguje, nebo, což je horší, závada může způsobit únik plynu. Takový problém vyžaduje okamžitou nápravu. Například servis plynových zařízení karma se často týká výměny vadných membrán, termočlánků a čidel průtokových ohřívačů.

Máte vadné topidlo? Hledejte servis plynových zařízení gamat

Každý uživatel plynových spotřebičů by si měl zapamatovat zásadu, že každý rok je vhodné nechat si plynové zařízení zkontrolovat odborným pracovníkem. Důležité jsou také revize. Lidé si myslí, že revize se týkají jen velkých plynových kotelen či rozvoden plynu, ale není to pravda. Revize je důležitá i u běžného plynového spotřebiče, například karmy či topidla. Je to proto, že revize se zaměřuje na úniky plynu, jak skutečné tak předpokládané. Například jeden čas bylo nutné vyměňovat spoje, kde se používala koudel. Koudel časem vysychala a už tak netěsnila. Obvyklý servis plynových zařízení gamat se týká čištění hořáků, vnitřků topidel či výměny piezo-elektrických zapalovačů.

Revizní technik má oprávnění na určitou činnost

Firma Plynoservis Praha, která poskytuje služby zákazníkům v Praze a Středočeském kraji, nabízí také servis plynových zařízení mora i servis plynových zařízení moratop a dalších značek. Disponuje kvalitním a zkušeným týmem techniků, které provádějí nejen servis, ale také revize. Každý revizní technik má oprávnění provádět revize jen určitého souboru plynových zařízení. Existuje revizní oprávnění pro plynové spotřebiče a kotle, domovní rozvody plynu, průmyslové plynovody či kompresní a regulační stanice plynu. Každý spotřebitel by měl mít zprávu o vstupní revizi a zprávy z provozních revizí, které se provádějí jednou za tři roky.  

 

Témata: Servis plynových zařízení mora, karma, gamat, servis plynových kotlů | Region: Středočeský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300