Dobrý tip je výprodej dřevěných palet

Výprodej dřevěných palet
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 6.10.2020 | Služby

Praha (Pressweb) - Byznys se konečně rozjel a vy sháníte palety pro své zboží? Chce nové nebo použité? Rozdíl mezi nimi je jen v tom, že použité dřevěné transportní podložky jsou už většinou tmavé vlivem ultrafialového záření, ale jinak musí splňovat všechny požadavky, které jsou kladeny na nové, například na nosnost i odolnost. Ani použitá paleta nesmí být poškozená. Pokud je některý z dřevěných přířezů či svlaků prasklý, nebo hřebíky obnažené, paleta se musí vyřadit. Výborné je, když trefíte zrovna na výprodej dřevěných palet. Dají se tak získat nejen použité, ale i nové palety.

Výprodej dřevěných palet – výrobce je doveze až na místo určení

Co znamená výprodej dřevěných palet? Velké úspory, když si jich objednáte větší množství. Pandemie koronaviru omezila ekonomický rozvoj prakticky ve všech státech světa, a prodejci palet to vědí. Proto nabízejí výprodej dřevěných palet. Můžete si pro ně přijet sami, nebo vám je firmy dovezou přímo na místo určení. Takovou službu nabízí například firma Europal Tůmovka, která zásobuje firmy v Praze a Středočeském kraji. V nabídce jsou podložky pro transport v tuzemsku, ale také europalety, které pendlují se zbožím po celé Evropě.

Europalety musí splňovat přísné požadavky na jejich kvalitu

Europaleta se vyrábí ve stejné kvalitě jako standardní paleta, ale musí být označena znakem EUR. To znamená, že výrobce má licenci od národního železničního dopravce, jenž je členem mezinárodní železniční unie (UIC). Normy stanovují poměrně vysoké nároky na jejich kvalitu. Vyrábějí se z listnatého nebo smrkového dřeva, řezivo nesmí být zasaženo hnilobou, nebo plísněmi. Dřevo pro výrobu se suší, protože norma stanovuje, že nesmí obsahovat více než 22 procent vlhkosti. Požadavky jsou stejné i pro výprodej dřevěných palet.

 

Témata: výprodej palet, palety, dřevěné palety | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300