Jakým odvětvím se v Česku daří?

Zadavatel: Seokonzult.cz | 5.10.2019 | Průmysl, energetika
STEELTEC

Co děláte za zaměstnání? Kde pracujete? Ať už jste kuchařem nebo pracujete v kovovýrobě, pojďme si prozradit odvětví, kterým se u nás v Česku nejvíce daří. Nedávno se totiž opět zjišťovalo, jak je na tom nezaměstnanost, kolik míst je nabízeno, v souvislosti s tím se přišlo i na to, jakým odvětvím se daří, i když zaměstnanecká krize není vůbec zažehnána.

Nejvíce se daří kovovýrobě a strojírenství

Podle současných statistik a průzkumů lze konstatovat, že se v České republice daří nejvíce strojírenství a kovovýrobě. Obory jsou doslova tahouny české ekonomiky, ovšem už dávno nejsou řazeny mezi světovou špičku. Podle mnohých odborníků by se české strojírenství a kovovýroba měla dostat ke světové špičce jen tehdy, kdy investuje do moderních technologií, jež by přinesly kvalitnější a přesnější výrobky.

O moderní technologie není nouze třeba ve společnosti Steeltec, kde materiál prochází hned několika výrobními procesy. Například se zde materiál brousí a lakuje.

Gastronomie je na tom také skvěle

Obecně se daří i gastronomii. V tomto odvětví přibývá hodně franšízových konceptů, nachází se ostatně mnoho franchisantů, kteří jsou ochotni otevřít si pobočku už fungující gastronomické značky. K nejoblíbenějším franšízám patří konkrétně franšízy s rychlým občerstvením, ale také se zvyšujícím se zájmem o zdravý životní styl se zvyšuje zájem i o franšízy se zdravou výživou a zdravým stravováním.

I když by člověk řekl, že zájem roste hlavně o franšízové pobočky ze zahraničí, není tomu tak. České franšízové koncepty mají obrovský potenciál, zejména pokud se jedná o gastronomické. Investoři to sledují a vidí, nemají důvod do nich neinvestovat.

Oděvní průmysl na vzestupu

Stále častěji se můžete setkat s českými značkami oblečení a módních doplňků. Češi začínají toužit po kvalitě, a tak začínají vyrábět mnoho skvělých kousků, které z kvalitních materiálů rozhodně vyrobeny jsou.

Témata: strojírenství, steeltec | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Seokonzult.cz

Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
SEO Specialista Tomáš Stýskala již od roku 2009 poskytuje služby optimalizace webových stránek, linkbuildingu a PR.
Tomáš Stýskala
Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
Česká republika
info@seokonzult.cz