Jak vymalovat byt?

Zadavatel: Seokonzult.cz | 7.10.2019 | Služby
Jak vymalovat byt?

Nic netrvá věčně, dokonce ani barvy na zdech v pokojích nejsou krásné navěky. Během let barvy na stěnách žloutnou, špiní se, loupou se. Je třeba jednou za čas pokoje vymalovat, interiérům se tak vdechne druhý život. Pokud plánujete pokoje vymalovat, poradíme vám, jak na to. Malování bytu nebo malování pokojů je činnost poměrně snadná, není to nic složitého, jen je třeba vědět, jak na to.

Jak vymalovat pokoje v bytě

Než začnete malovat pokoje v bytě, je nutné, abyste nepodcenili přípravu. Štěstí přeje připraveným, na to pamatujte. Nakupte si nejen váleček, štětku nebo stříkací pistoli, ale také barvu a penetraci, něco na zakrytí podlahy a taky špachtli. Než se pustíte do malování, je třeba připravit stěnu na blížící se nový nátěr. Ošetřit podklad je velmi důležité, zajistíte tak vyšší životnost nového nátěru, navíc předejdete zbytečným šmouhám a nechtěným mapám na stěnách.

Až budete mít ošetření podkladu za sebou, následuje penetrace zdí. Úkolem penetrace je zpevnit staré nátěry a sjednotit u nových nátěrů jejich savost. Při penetrování dávejte pozor na to, aby nevznikl lesklý film, na který se pak barvy velice špatně nanáší.

Poté následuje malování jako takové, což opravdu není nijak těžká nebo složitá činnost. Ideální je, když se pustíte do malování válečkem nebo stříkací pistolí, je to pohodlné, rychlé, barva bude rozetřena rovnoměrně.

Až budete mít malování za sebou, pamatujte, že barvu je třeba nechat uschnout. I když se vám možná nezamlouvá malování v zimě, my malování v zimě doporučujeme. Pokud se rozhodnete malovat v zimě, prodloužíte tak životnost novým nátěrům, navíc schnutí bude záležitost okamžiku. V zimě jsou totiž interiéry vytápěné a stěny teplé, což ke schnutí pomáhá. Chladno a vlhko na druhou stranu prodlužuje zasychání nátěrů.

Když na malování nemáte čas

Jestliže potřebují zdi v interiérech nový nátěr, ale vy na to z důvodu práce nemáte zrovna čas, zavolejte si na pomoc profesionální malíře z Ostravy, konkrétně z firmy Malíři-Natěrači. Malíři pokojů odvedou svou práci rychle, nezabarví nábytek, nenechají po sobě nepořádek a použijí kvalitní barvy, které mají dlouhou životnost.

Témata: malování pokojů, malování bytu, malíři, Ostrava | Region: Moravskoslezský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Tomáš Stýskala
Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
Česká republika
info@seokonzult.cz