Pozdní prázdniny v aquaparku Bešeňová. Co na vás čeká?

Pozdní prázdniny v aquaparku Bešeňová. Co na vás čeká?
Zadavatel: Seokonzult.cz | 5.10.2019 | Cestování, gastronomie
Bešeňová

I když velké letní prázdniny skončily, to neznamená, že si člověk nemůže udělat pozdní prázdniny. Lidí už bude všude méně, o turisty už ani nezavadíte. Třeba takový aquapark Bešeňová si užijete daleko více nyní než během hlavní letní sezony, kdy to tu byla hlava na hlavě. Že jste ještě o aquaparku Bešeňová neslyšeli? Rádi ho představíme.

Gino Paradise Bešeňová je celoročně přístupný moderní areál, kde najdete nespočetně mnoho venkovních i krytých bazénů, venkovních tobogánů, setkáte se zde s krytou toboganovou věží nebo s wellness světem, který ocení hlavně ti, kteří si chtějí odpočinout.

Zdejší thermal park Bešeňová je známý díky své termální vodě, která vyvěrá z hloubky 1987 metrů. Teplota termální vody sahá až k šedesáti a půl stupňům Celsia a skvěle působí na pohybové ústrojí člověka, také ulevuje od urologických potíží a ženských problémů. I když termální voda má více jak šedesát stupňů, v bazénech v Bešeňové se udržuje teplota voda kolem sedmadvaceti až čtyřiceti stupňů.

Kde najdeme Aquapark Bešeňová?

I když jsme si nastínili, co vás zde čeká, nezmínili jsme si to, kde se aquapark nachází. Aquapark najdeme v obci Bešeňová, která leží zhruba dvanáct kilometrů od Ružomberku. Dnes se jedná o velice oblíbený aquapark, kde najdeme celkově třináct bazénů, z nichž sedm je otevřeno celoročně. Geotermální vodu najdeme v celkově osmi bazénech, v ostatních se nachází ohřívaná, čirá voda.

S plynoucími léty aquapark otvírá nové kouty a přidává nové atrakce. Třeba v roce 2006 se otevřel nový vnitřní areál, kde se najdou tři vyhřívané bazény. Jeden je plavecký s toboganem, druhý je sedací bazén a třetí je dětský s atrakcemi.

Součástí celého aquaparku je také takzvaný Vitální svět, což je wellness centrum pro každého, kdo si chce odpočinout nebo najít duševní rovnováhu.

Ubytujte se a stravte zde více dnů

Abyste si aquapark užili opravdu dostatečně, doporučujeme zde strávit více dnů. O ubytování v Bešeňové není nouze, pomoct vám může cestovní kancelář DCK Rekrea Ostrava.

Témata: bešeňová, aquapark | Region: Slovensko

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Tomáš Stýskala
Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
Česká republika
info@seokonzult.cz