Hledáte silného partnera na pražském realitním trhu? Naše společnost vám ráda pomůže!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 6.9.2023 | Reality, bydlení

Neexistuje druh podnikání nebo obchodu, kde by nebylo ideální mít v záloze silného partnera, který se za vás může kdykoliv postavit. Dvojnásob to platí v realitách, kde se často situace přelévá ze strany na stranu dnes a denně.

Naše společnost přitom patří mezi ty vůbec nejdéle fungující realitní kanceláře na pražském trhu. Dokázali jsme již pomoci tisícům zákazníkům a velice rádi pomůžeme také vám!

Dostatek zkušeností s prodeji i nákupy

Samotné prodeje a nákupy nemovitostí jsou v Praze velice obtížnou záležitostí. Zatím co v jiných lokalitách je specifické to, že se mění především cena podle města, v rámci naší metropole jsou ceny velice rozdílné dokonce ulici od ulice.

Naši specialisté z happyhouse-sprava.cz vám velice rádi pomohou s ideální cenou opravdu ve všech ohledech. Díky zkušenostem dokážeme zhodnotit veškeré negativní i pozitivní rysy nemovitosti i lokality, v níž je situována. Díky tomu tak nikdy neproděláte na nákupech a prodejích, ale ani nebudete dlouho čekat kvůli nereálně vysoké ceně.

Správa nemovitostí jako velký hit

Patříme mezi společnosti, které dokázali přinést na český trh takzvanou správa nemovitostí. Služba, kterou správa nemovitostí je, je přitom extrémně progresivní a důležitá pro bezpečné podnikání v realitách.

Nejčastějšími zákazníky jsou majitelé nemovitostí, které se je chystají připravit na pronájmy. V rámci pronajímání nemovitostí na vás totiž vždy bude čekat velké množství nepříjemností a výzev, proti kterým se budete muset postavit. Samotná správa nemovitostí je ale způsobem, jak se jim můžete efektivně vyhnout. Její hlavní funkcí totiž je prevence nepříjemností a komplikací, které dokonce naše společnost řeší za vás. Pokud tak chcete pronajímat bezpečně a bez starostí, tak je pro vás naše správa nemovitostí jasnou volbou.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667