Kvalita, bezpečí a stoprocentní pohodlí. To vše vám nabízí naše pracovní oděvy a obuv!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 5.9.2023 | Služby

Pracovní oděvy jsou prostředkem k tomu, jak jakoukoliv profesi nebo manuální aktivitu dělat bezpečně, jednoduše a efektivně. Přitom stejně jako cokoliv jiného mohou být kvalitní i nekvalitní podle výrobce. V rámci našeho internetového obchodu vám nabízíme ten nejlepší dostupný sortiment, který lze najít na českém trhu. A to díky kvalitním, pečlivě vybíraným výrobcům.

Specializovaný obchod každým coulem

Náš internetový obchod rucedozadu.cz je jedním ze specializovaných obchodů, které kompletní sortiment zaměřují na pracovní oděvy a obuv. Najdete tak u nás sortiment, který dokáže uspokojit jak po stránce jeho rozsahu, tak i možností různých velikostí a barev jednotlivých výrobků.

Jenom ověření výrobci

V rámci našeho sortimentu přitom rozhodně nenajdete nekvalitní výrobky společností, které se zabývají „vším a ničím zároveň“. Zcela naopak u nás můžete nakoupit výběr těch nejlepších značek, přičemž u každé konkrétní značky jsme šli opravdu jen po tom, co patří mezi to nejlepší.

Atestace a bezpečnost na prvním místě

Díky tomu, že se bavíme o profesionálních oděvech a obuvi, tak můžeme hrdě konstatovat, že celý náš sortiment je vybavený atestacemi, které splňují bezpečnostní normy toho nejvyššího kalibru. Proto tak nejen pracovní oděvy, ale také různé pracovní doplňky a pracovní obuv plní svoji funkci tak, jak byste mohli očekávat od těch nejlepších.

Vše pro specialisty i běžné profese

Běžné profese najdou zastoupení, co se týče základního oblečení a obuvi poměrně dost běžně. Jenže vysoce specializované profese pak mohou mít problém najít kompletní vybavení, které potřebují k bezpečné a efektivní práci. Naštěstí naše společnost vám dokáže nabídnout opravdu vše, co mohou vyžadovat i odborníci. A to od běžného oblečení až po poslední možný doplněk.

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667