Bez čeho se dnes moderní obce a města neobejdou?

Zadavatel: Seokonzult.cz | 6.9.2019 | Veřejná správa, instituce
moderní obce a města

Lidé dnes chtějí žít v moderním městě nebo v moderní obci. Chtějí žít v místě, kde jsou o všem zavčasu a dobře informováni, kde mají mnoho možností. Starostové měst a obcí se proto snaží investovat do mnoha věcí, které mohou jenom zlepšit informovanost občanů a které mohou udělat z obce nebo města lepší místo k životu. Největšími pomocníky jsou mobilní aplikace a digitální úřední desky.

Technologie a digitální vymoženosti rozhodně nejsou jenom na škodu, jak si mnozí lidé myslí. Jsou také ku prospěchu. Vezměme si zmiňované mobilní aplikace a digitální úřední desky, které dělají z každé obce a města moderní místo k životu. Dnes se bez těchto dvou vymožeností obce ani města neobejdou.

Co nabízí mobilní aplikace?

Mobilní aplikace na míru jsou možností, jak rychle a zavčasu informovat občany o aktuálním dění. Navíc díky nim můžete informovat občany o všem, co se ve městě nebo v obci děje, ať už se občané nachází na druhém konci světa nebo jsou zrovna za rohem. Je to rychlý způsob přenosu informací, navíc to dělá z obce moderní místo k životu.

Mobilní aplikace na míru pro operační systémy Android a iOS vytváří a následně vyvíjí společnost APPKEE, na kterou se neváhejte obrátit. Vytváří mobilní aplikace nejen pro města a obce, ale také pro muzea, restaurace, firmy ve službách nebo třeba pro festivaly.

Co nabízí digitální úřední deska?

Digitální úřední deska plně nahrazuje klasickou úřední desku, která obvykle stojí před obecním úřadem. Je to informační servis, který funguje čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu, každý den v roce. Navíc poskytuje neomezený prostor pro sdílení důležitých dokumentů a sdělování informací.

Obsah digitálních úředních desek mohou starostové měst ovládat z pohodlí své kanceláře, navíc k aktualitám mohou přidat také virtuální 3D prohlídku města, obecní zpravodaj v elektronické podobě nebo třeba přehled turistických tras v okolí.

Témata: moderní obce, města | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Seokonzult.cz

Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
SEO Specialista Tomáš Stýskala již od roku 2009 poskytuje služby optimalizace webových stránek, linkbuildingu a PR.
Tomáš Stýskala
Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
Česká republika
info@seokonzult.cz