NGpro.eu přináší kvalitativní špičku v oblasti foto příslušenství.

Zadavatel: www.NGpro.eu | 6.6.2018 | Sport, volný čas, zábava

NGpro.eu exkluzivně přináší špičkové foto příslušenství značky ProMediaGear v České republice. ProMediaGear je společnost, která sídlí v americkém státě Illinois. Firma vznikla jako rodinný podnik, který založili tři bratři: Tom, Matt, a Dariuz Fudala. Všichni tři mají technické vzdělání. Tom a Matt jsou mimo to fotografové nejrůznějších společenských akcí. Krátce po roku 2000 otevřeli Matt a Dariuz obchod s přístrojovým vybavením pro fotografy a v roce 2009 společně všichni tři zahájili projekt ProMediaGear. Smyslem bylo, a pořád je, vyvíjet a vyrábět foto doplňky a příslušenství pro fotografy a video kameramany. V současnosti, po téměř deseti letech, společnost ProMediaGear dizajnuje a vyrábí široké příslušenství jako například konzoly pro blesky, slidery, stati­vové hlavy typu gimbal, karbonové stativy ProStix a mnohé další užitečné foto vybavení.

Profesionál mezi profesionály.

O kvalitě vybavení ProMediaGear vypovídá jejich konstrukce. Ve výrobě je využíváno maximum hliníku, karbonu a nerezové oceli. Výhoda hliníku je jeho pevnost, stabilita, odolnost vůči korozi, vlhkosti, výkyvům teplot a hlavně lehkost. Karbonová vlákna jsou ideální na konstrukci doplňků, kde rozhodující je hmotnost výrobku. Nerezová ocel je používána hlavně kvůli odolnosti vůči oděru a pevnosti. V konstrukci výrobků téměř nenalezneme plasty nebo gumu. Ty jsou použity jedině tam, kde je to nevyhnutné, např. jako těsnění nebo jako výplňový materiál.

Všechno vybavení značky ProMediaGear je navrhováno ve firemních laboratořích v Illinois (USA), kde je také precizně vyrobeno na CNC strojích. Vybavení ProMediaGear pochází od fotografů a je určeno pro fotografy. Navštivte e-shop s foto-příslušenstvím na www.ngpro.eu a přesvědčte se sami.

Témata: fotovybava, fotoprislusenstvi | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

www.NGpro.eu

Kontaktní osoba: NGpro.eu
Obrázek uživatele ngpro.eu
NGpro.eu
Česká republika