Titul MBA vám otevře nové pracovní možnosti

Titul MBA to jsou nové pracovní možnosti
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 6.6.2016 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) - Vlastníte vysokoškolské vzdělání, prahnete však po dalším rozvoji dosavadních vědomostí? Chcete docílit lepšího pracovního uplatnění, vyšších finančních odměn a aplikovat nabyté teoretické znalosti v praxi? Potom je tu studium MBA.

MBA neboli Master of Business Administration. To je mezinárodně uznávaný titul, s pomocí něhož budete schopni využít své dovednosti v reálném světě, ať už půjde o segment financí, managementu, zdravotnictví, veřejné správy a mnohé jiné.

Cesta k lepšímu životu, která je spojena pouze s jednoletým studiem, jež lze pohodlně absolvovat při téměř jakémkoliv zaměstnání. To vše za předpokladu specifického a novodobého studijního plánu, odborné pomoci zkušených lektorů a aktuálních trendů v oblasti výuky.

Studium MBA na ESBM

Chcete-li úspěšně získat titul MBA, musíte zvolit tu správnou vzdělávací instituci. V tomto případě se pod zkratkou ESBM skrývá škola European School of Business & Management. Nabízí prestižní studium MBA s mezinárodní akreditací, které probíhá v českém jazyce a v délce trvání jednoho roku.

Na výběr je osm specializací MBA, včetně garantovaného otevření každého programu. Online vzdělávání koresponduje se sestavením vlastního studijního plánu a vysokou časovou flexibilitou.

MBA od ESBM, to je především unikátní e-learningový systém, nejmodernější formy výuky a v neposlední řadě i špičkový lektorský tým. Právě ten se stará o vysokou prestiž a úroveň studia.

 

Široké uplatnění s MBA

Nastartujte svoji novou a daleko úspěšnější kariéru, k níž vám dopomůže studium MBA. Navažte profesní kontakty, rozšiřte si obzory a zdokonalte funkční procesy ve firmě, ve které pracujete. To vše a mnohé další vám přináší absolvování dané specializace, jež bude spjata s vaší profesní orientací.

 

Získejte hodnotný titul MBA a přijměte nové životní výzvy.

 

Témata: titul MBA, studium MBA, MBA, studovat MBA, ESBM | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300