Managed servery na tom správném místě

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 6.4.2017 | Telekomunikace, IT

Praha (Pressweb) - Vysoký komfort, bezpečnost a nepřetržitá dostupnost k vlastním serverům. Přesně takové požadavky byste měli mít, pokud chcete provozovat jakékoliv služby, e-shopy či webové stránky na internetu. V tomto případě vám mohou pomoci managed servery.

Server umístěný v moderním datovém centru s plnohodnotnou správou a technickou podporou. To není žádný přelud, ale skutečnost, jejíž součástí se můžete stát. Proč provozovat servery svépomocí, když to lze vyřešit pronájmem, který je daleko flexibilnější, než se na první pohled zdá?

Managed servery fungující pod rukama odborníků vám umožní získat výkon dle aktuálních potřeb, ať už jde o hardware, software nebo diskovou kapacitu. Vysoká konfigurace služeb vám umožňuje platit pouze za to, co doopravdy využíváte, od výkonu, až po spotřebovanou elektřinu.

V takovém duchu se nese novodobé datové centrum, jež patří k těm nejmodernějším ve Střední Evropě. O tom vás možná přesvědčí i následující řádky.

Datové centrum na špičkové úrovni

TIER IV datacentrum, neomezené datové přenosy, chlazení N+N a energetika N+N, včetně vysokého bezpečnostního opatření a zdvojených UPS baterií a generátorů. To je jenom malá ochutnávka toho, v jakém prostředí mohou být provozovány vaše managed servery.

Tak vypadá datové centrums racky s příkonem až 8kW, kde je vše prostorově efektivně řešeno. Praktická je bezpochyby vysoká nosnost racků, montážní a spotřební materiál na místě, včetně oné zmiňované platby za reálně spotřebovanou energii.

Posuňte své služby na daleko vyšší úroveň a přesuňte své servery pod správu odborníku z VSHosting s.r.o. Právě ti vám totiž zajistí dostatečný komfort a pohodlnou správu v kombinaci s bezkonkurenčně nízkými pořizovacími náklady. Je nejvyšší čas, zvolit managed servery od profesionálů, kteří svému oboru doopravdy rozumí a vše provádí na té nejlepší úrovni.

Témata: managed servery, datové centrum, datacentrum, servery, hosting | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300