Společnost BroadSoft získala cenu za nejlepší produkt roku 2016 v oblasti sjednocených komunikací

Zadavatel: Marketwired, LP. | 6.4.2016 | Finance, ekonomika

Produkt BroadCloud UC-One oceněn za vynikající inovace umožňující poskytovatelům služeb rychle přinášet UCaaS na trh

GAITHERSBURG, MD – (Marketwired / Pressweb – 29. března 2016) – Společnost BroadSoft, Inc. (NASDAQ: BSFT), globální poskytovatel softwaru sjednocených komunikací ve formě služeb (UCaaS), dnes oznámila, že TMC, globální společnost zabývající se integrovanými médii s cílem pomoci klientům budovat komunity založené na tisku, osobních kontaktech i online, určila BroadCloud UC-One jako nejlepší produkt roku 2016 v oblasti sjednocených komunikací.

UC-One® je komplexní sada služeb sjednocené komunikace mobile-first společnosti BroadSoft, která poskytovatelům služeb umožňuje nabízet široký rozsah komunikačních služeb v reálném čase, například podnikové ústředny PBX, HD hlasové a video služby, podnikové adresáře, záznamy hovorů, instant messaging a přítomnost, službu jednoho čísla a konferenční hovory a spolupráci My Room. Díky produktu BroadCloud UC-One, který využívá plně spravované, kompletně hostované služby BroadCloud, mohou poskytovatelé služeb rychle dodávat služby UCaaS svým podnikovým odběratelům bez nutnosti kapitálových investic – zkrátí se tak doba k dosažení ziskovosti nových služeb a pokryje se celý životní cyklus podnikových odběratelů od původní poptávky až po aktivaci služeb a podporu.

„Společnost BroadSoft je přesvědčena, že v dnešních podnicích klesá produktivita pracovníků, protože nástroje a standardní aplikace, které používají týmy a pracovníci, vedou k roztříštěné komunikaci, neefektivním schůzkám a fragmentovaným pracovním postupům,“ prohlásil Taher Behbehani, vedoucí pro digitální aplikace a marketing společnosti BroadSoft. „Díky produktu BroadCloud UC-One mohou poskytovatelé služeb rychle dodávat komplexní služby pro sjednocené komunikace a spolupráci prostřednictvím cloudu v podobě spravovaných hostovaných služeb. Velmi nás těší, že společnost TMC ocenila inovativnost produktu BroadCloud UC-One.“

Společnost BroadSoft nedávno představila projekt Tempo, který předpokládá nové cloudové služby UC-One, jež umožní jednotlivcům a týmům dosáhnout nové úrovně produktivity tím, že integruje komunikaci a spolupráci v reálném čase, cloudové aplikace a kontextuální inteligenci, do sjednoceného zážitku koncových uživatelů. Díky přístupu mobile-first společnosti BroadSoft mohou podnikoví uživatelé pracovat efektivněji, a to odkudkoli, kdykoli a s jakýmkoli zařízením – stolním telefonem nebo počítačem, tabletem, chytrým telefonem nebo mobilním telefonem. Project Tempo, jak bylo oznámeno v říjnu 2015 na akci Connections User společnosti BroadSoft, nyní přechází do fáze testování beta verze.

„S potěšením společnosti BroadSoft uděluji ocenění TMC za nejlepší produkt roku 2016 v oblasti sjednocených komunikací za její inovativní produkt, BroadCloud UC-One,“ sdělil Rich Tehrani, generální ředitel společnosti TMC. „Na naše porotce velmi zapůsobila důvtipnost a vynikající kvalita, které jsou zřetelně patrné v práci společnosti BroadSoft na průkopnickém produktu BroadCloud UC-One.“

Výherci ocenění za nejlepší produkt roku 2016 v oblasti sjednocených komunikací budou zveřejněni v časopise INTERNET TELEPHONY ve vydání na duben 2016.

O společnosti BroadSoft

Společnost BroadSoft je předním dodavatelem cloudového softwaru a služeb, které umožňují poskytovatelům služeb mobilních, pevných a kabelových sítí nabízet sjednocenou komunikaci (UC) prostřednictvím jejich IP sítí. Hlavní komunikační platforma společnosti umožňuje zajištění řady podnikových a spotřebitelských telefonických komunikací, zasílání zpráv a kolaborativních komunikačních služeb, a to včetně pobočkové telefonní ústředny (PBX), videohovorů, textových zpráv a sblížených služeb mobilních a pevných linek. Další informace naleznete na webu http://www.BroadSoft.com.

Výhledová prohlášení

Tato tisková zpráva obsahuje výhledová prohlášení ve smyslu zákona reformě sporů o cenných papírech z roku 1995. Tato výhledová prohlášení mohou být identifikována s pomocí použití terminologie, která zahrnuje slova jako „umožňuje“, „dokáže“ a obdobné výrazy nebo srovnatelnou terminologii a zahrnují, mimo jiné, prohlášení týkající se možností a výhod pro poskytovatele služeb a jejich koncové uživatele UC-One. Výsledek událostí popsaných v těchto výhledových prohlášeních podléhá známým i neznámým rizikům, nejistotám a jiným faktorům, které mohou způsobit, že se budou skutečné výsledky výrazně lišit od výsledků v těchto výhledových prohlášeních předpokládaných, zejména včetně toho, zda produkt UC-One budou využívat zákazníci společnosti BroadSoft a výsledných finančních a dalších přínosů pro společnost BroadSoft, a také faktorům obsaženým v části „Rizikové faktory“ formuláře 10-K společnosti BroadSoft za rok končící dnem 31. prosince 2015, který byl dne 29. února 2016 podán u Komise pro burzu a cenné papíry (SEC) a je uložen s ostatními spisy společnosti BroadSoft u SEC. Všechny informace v této tiskové zprávě jsou k datu 29. března 2016. Pokud tak nevyžaduje zákon, společnost BroadSoft nepřebírá žádnou povinnost jakákoli zde učiněná výhledová prohlášení z jakéhokoli důvodu veřejně aktualizovat, aby provedla prohlášení o skutečných výsledcích nebo změnách svých očekávání.

O časopise INTERNET TELEPHONY
INTERNET TELEPHONY has been the IP Communications Authority since 1998™. Již od svého prvního čísla časopis INTERNET TELEPHONY poskytuje nezaujaté názory na složitý svět sblížených komunikací. Více informací naleznete na webových stránkách www.itmag.com. Sledujte časopis INTERNET TELEPHONY na serveru Twitter nebo se přidejte do naší skupiny na serveru Linked In. Získejte odběr nebo navštivte web www.itmag.com.

O společnosti TMC
Globální zákazníci se spoléhají na obsahově závislá tržiště společnosti TMC, která jim umožňují provádět nákupní rozhodnutí a procházet trhy. Patří sem budování značek, ideové vedení a vytváření příležitostí pro dodavatele a prodávající.

 

Kontakty pro média:
Severní a Jižní Amerika
Brian Lustig
Bluetext PR pro společnost BroadSoft US
+1 301.775.6203
brian@bluetext.com

Evropa
Andy Crisp / Jon Bawden / Kate Anderson
Cohesive pro společnost BroadSoft UK
+44 (0) 1291 626200
broadsoft@wearecohesive.com
 

APAC
Terry Alberstein
Navigate Communication
+61 (0) 458-484-921
terry@navigatecommunication.com.au

Kontakt TMC:
Rebecca Conyngham
Marketingová manažerka
203-852-6800, ext. 287
rconyngham@tmcnet.com

Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Marketwired, LP.

13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Kontaktní osoba: Marketwired Client Services
cs@marketwired.com
About MarketwiredMarketwired advances the way the world communicates. Serving more than 11,000 clients worldwide through 20 offices on four continents, Marketwired is a dominant distributor of company news releases and other communications. Marketwired electronically delivers global news and... vice ›
Marketwired
13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Spojené státy
cs@marketwired.com