Novicom partnerem 12. ročníku IT Security Workshopu v Praze

Zadavatel: Novicom, s.r.o. | 6.3.2018 | Telekomunikace, IT

Praha (Pressweb) - Ve středu 21. března 2018 se koná již 12. ročník odborného IT Security Workshopu v Praze. I letos se česká společnost Novicom účastní jako jeden z partnerů a přednášejících. S Novicom zástupci se budete moci setkat také během celého workshopu u prezentačního sektoru v předsálí.

Za Novicom vystoupí se svým odborným příspěvkem obchodní ředitel Jindřich Šavel. V přednášce nazvané "Přínos integrovaného řízení a zabezpečení sítě pro rychlé řešení incidentů" pohovoří o zvýšených nárocích na ochranu kybernetického prostoru, které vedou k nutnosti zavedení pořádku v sítích, a o klíčovém Novicom produktu - nástroji AddNet, který tento pořádek v síti zajistit umí. AddNet v sobě zahrnuje monitoring a správu síťových aktiv a spolehlivé základní síťové služby (DDI/NAC). Integrace s nástroji SOCu pak přináší nové schopnosti v oblasti okamžitého incident response.

IT Security Workshop přinese aktuální témata, vystoupení předních odborníků jak z praxe, tak i z akademického prostředí, praktické ukázky. V popředí zájmu budou kybernetická bezpečnost, právní a praktické aspekty ochrany a zabezpečení dat, kyberkriminalita, ransomware a kyberútoky, správa, monitoring a obrana sítí a infrastruktury, bezpečná firemní mobilita (EMM, MDM, BYOD).

Místo konání: Konferenční centrum Hotel GrandioR, Na Poříčí 42, Praha 1
Termín: 21. března 2018 od 9.00 do 14.30 hodin.
Program: https://www.itsw.cz/program

Workshop pořádá Exponet s.r.o.

 

Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Novicom, s.r.o.

Třebohostická 14
100 00 Praha 10
Kontaktní osoba: Sylva Šavlová
Marketing & PR Manager
sylva.savlova@novicom.cz
Obrázek uživatele Novicom
Novicom, s.r.o. je český výrobce nástrojů pro síťovou správu, monitoring a bezpečnost. Díky vlastním technologiím dosahuje nadstandardní bezpečnosti a provozní spolehlivosti, a to i v rozsáhlých distribuovaných sítích. Novicom působí již od roku 1994 na IT trhu a orientuje se na střední a velké... vice ›
Novicom, s.r.o.
Třebohostická 14
100 00 Praha 10
Česká republika
info@novicom.cz
Tel: +420 271 777 231