Vydavatelství Institutional Investor odhaluje zbrusu novou korporátní identitu

Zadavatel: Marketwired, LP. | 6.3.2015 | Finance, ekonomika

Nová kapitola tohoto finančního vydavatelství zahrnuje nový design loga, magazínu i webových stránek

NEW YORK, NY – (Marketwired / Pressweb - 3. března 2015) – Jen dva roky před svým 50. výročím odhalilo vydavatelství Institutional Investor novou tvář své korporátní značky, a to včetně nového loga i nového designu časopisu a webových stránek. Tento nový design umožňuje vydavatelství Institutional Investor poskytnout svým čtenářům bezproblémový přístup k obsahu za podmínek, kdy je pro čtenáře zásadně důležitá platforma jejich prezentace.

„Během let se design časopisu s ohledem na aktuální situaci měnil, ale jedna věc zůstala neměnná: víra, že psaní o finančních záležitostech může být obohacující a zábavné,“ vysvětluje Michael Peltz, redaktor vydavatelství Institutional Investor. „Propojením našeho digitálního prostředí s tištěným časopisem zprostředkujeme čtenářům konzistentnější zážitky v rámci všech našich médií, a to bez ohledu na to, jak si přejí informace konzumovat.“

V tomto krátkém videu se můžete podívat do zákulisí přípravy nové tváře značky a vytváření jejího prvního vydání.

„Naše nová identita představuje odvážnou změnu loga, které se od roku 1967 změnilo jen nepatrně,“ uvedl David E. Antin, generální ředitel společnosti Institutional Investor. „Nový vzhled lze nejlépe popsat jako propracovaný a odvážný – je to identita, která prezentuje společnost Institutional Investor jako moderní společnost využívající digitální média.“

Nový přepracovaný design časopisu opouští jeho tradiční strukturu ve prospěch estetiky online prostředí, následuje vzor webových stránek a organizuje publikaci kolem čtyř hlavních témat: Bankovní a kapitálové trhy, Správa majetku, Investoři a Výzkum a žebříčky.

První vydání zavede čtenáře z fotografování týmu All-Europe Research Team v Londýně do Parsippany v New Jersey na rozhovor s generálním ředitelem jedné z význačných farmaceutických společností a dále do newyorského Brooklynu, kde budou svědky městské revitalizace, která je ve Spojených státech právě na vzestupu.

Nová identita společnosti byla oficiálně představena dnes na webu www.institutionalinvestor.com. Úprava vydání měsíce března 2015, které je k dispozici pro předplatitele, je také poprvé v novém designu. Novou identitu společnosti odráží také změny designu, kterými prošly mobilní a iPadové platformy.

Další informace vám poskytne Ronda DiMasi na adrese rdimasi@institutionalinvestor.com nebo telefonicky na čísle (212) 224-3569.

 

O vydavatelství Institutional Investor
Společnost Institutional Investor, která se právě nachází v pátém desetiletí své existence, se během svého působení vždy řadila mezi přední světová finanční vydavatelství. Zabývá se inovativní investigativní novinářskou prací, která přináší celosvětovému publiku zásadní informace. Kromě toho Institutional Investor provádí také rozsáhlý vlastní výzkum a vypracovává žebříčky, které jsou měřítkem pro celý obor. Další informace naleznete na adrese www.institutionalinvestor.com.

 

Kontakt:
Ronda DiMasi

rdimasi@institutionalinvestor.com
(212) 224-3569

Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Marketwired, LP.

13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Kontaktní osoba: Marketwired Client Services
cs@marketwired.com
About MarketwiredMarketwired advances the way the world communicates. Serving more than 11,000 clients worldwide through 20 offices on four continents, Marketwired is a dominant distributor of company news releases and other communications. Marketwired electronically delivers global news and... vice ›
Marketwired
13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Spojené státy
cs@marketwired.com