Myslete na svou zahradu i v zimě

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 6.12.2017 | Reality, bydlení

Většinu rodinných domů obklopují zahrady. Ať jsou menší nebo větší, měly by být pěkně upravené a pravidelně udržované, aby nám dělaly radost. S příchodem zimy se ta radost vytrácí, protože se díváme na holou zahradu bez špetky zeleného. My však máme tip na to, jak si s tím poradit a dodat tak své zahradě to pravé kouzlo.

Oživte svou zahradu

Zajímavou možnost představují zahradní dekorace. Přinesou do Vaší zahrady něco nového, co ji oživí i v tomto nepříznivém období. Zahrada jako z pohádky i v zimě? I to je možné. Postavte si k jezírku zahradní sochy, jako jsou třeba vodníci nebo žáby. Umístěte si mezi stromy sochu sovy, která symbolizuje moudrost, a uvidíte, že hned to bude jiný pohled na zahradu. 

Pískovec: Sázka na jistotu

Když budete řešit, z jakého materiálu mají být vaše zahradní dekorace vyrobeny, vsaďte rozhodně na přírodní pískovec. Dekorace bude nejen pěkně vypadat, ale zároveň s vámi zvládne jakékoliv počasí, aniž byste se o ni museli starat. Což ocení snad každý z nás.

Kvalita a vstřícný přístup

Máte svojí jasnou představu o dekoraci, kterou byste na své zahradě chtěli, ale nikde jste jí nenašli. Máme pro Vás tip. Obraťte se na menší rodinnou firmu, která se zabývá výrobou a prodeje zahradních dekorací a plastik, které jsou tvořeny právě z přírodního pískovce. Typická je pro tuto firmu ruční výroba, proto nemají problém s výrobou na přání. Líbila by se Vám miniatura nějaké architektonicky významné budovy nebo byste chtěli mít na zahrádce nějaké speciální zvíře? No a proč ne?

Průchod fantazie

Díky tomu můžete dát průchod své fantazii a vybrat si, co by bylo na Vaší zahradě to nejlepší. Inspirovat se můžete na webové stránce decogarden.cz, kde naleznete již realizované projekty a popřípadě i získáte kontakt, který Vám pomůže k případné spolupráci. 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667