Na sněhu bezpečně

Zadavatel: Jiří Kutal | 6.12.2017 | Sport, volný čas, zábava

Praha (Pressweb) - O tom, že jízda na sněhu nebo namrzlé vozovce není žádná sranda se během zimních měsíců přesvědčí nejeden řidič. Ačkoliv je to zážitek, o který nikdo nestojí, je dobré vědět, jak se na tuto situaci připravit a především, jak jednat, pokud začnete nad svým vozem ztrácet kontrolu.

Jak jezdit v zimě bezpečně

Základní pravidlo zní, jezděte s rozvahou a myslete na to, že na silnici nejste sami. Nesnažte se během jízdy zjistit co všechno váš vůz dokáže. Nikdy nevíte, kdy řidič v protisměru začne mít problém a pak vám ani ty nejlepší dovednosti nebudou stačit. V zimních měsících více, než kdykoliv jindy platí, že  dění na silnici je nepředvídatelné. Pokud se chcete ve zdraví dostat do cíle a neohrozit sebe ani ostatní, pak jezděte plynule a dodržujte dostatečný odstup. Jestliže víte, že si na sněhu opravdu nejste jistí, pak není nic jednoduššího, se objednat na kurz školy smyku. V bezpečí polygonu a pod vedením zkušeného instruktora budete seznámeni se všemi nástrahami, které může zimní období řidičům přinést. Naučíte se řešit krizové situace a v reálném provozu pak budete připraveni jednat s rozmyslem a rozvahou, ale přesto pohotově. Výhodou je, že si praktické dovednosti budete zkoušet přímo ve vašem voze. Škola smyku je také ideální dárek, pokud máte ve svém okolí řidiče začátečníka, který si není příliš jistý, nebo má před sebou první zimu za volantem. 

Zážitkové dárky pro každého

Jestliže ještě nemáte nakoupeny všechny vánoční dárky, pak se zkuste zaměřit právě na takové dárky, které obdarovaný ocení. Inspiraci můžete najít na stránkách www.firmanazazitky.cz/darky-k-vanocum/. A pokud si nejste jisti, ze které kategorie zážitkových dárků vybírat, pak můžete zvolit dárkové poukazy, které je možné zakoupit v různých cenových hodnotách a není podmínkou vyčerpat poukaz pouze na jeden zážitek. Ze široké nabídky zážitků všeho druhu si jistě hravě vybere každý, ať už jeho srdce tíhne k jakémukoliv oboru. 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Jiří Kutal

Lesní 960
592 31 Nové Město na Moravě
Kontaktní osoba: Jiří Kutal
info@internetstream.cz
Internet Stream s.r.o.
Lesní 960
592 31 Nové Město na Moravě
Česká republika
info@internetstream.cz