Těhotenské oblečení

Zadavatel: SeoExtra.cz | 5.1.2017 | Média, marketing

Praha (Pressweb) - I v těhotenství můžete vypadat stylově a můžete se cítit pohodlně. Těhotenské oblečení vám poskytne celou řadu možností, jak vypadat krásně.

Jak si vybrat těhotenské oblečení

V těhotenství se máte především cítit dobře a proto si vybírejte materiály, které vás nebudou dráždit, škrábat a nebudete mít po nich vyrážky. Oblečení by mělo být elastické a pohodlné. Nebojte se jednotlivé kousky oblečení na sebe vrstvit, můžete kombinovat trička, vestičky, bolerka, tuniky a svetříky, apod.

Základ těhotenského oblečení

V těhotenském šatníku by vám neměly chybět tyto kousky:

  • těhotenská podprsenka a pohodlné kalhotky
  • těhotenská sukně
  • těhotenské šaty
  • těhotenské kalhoty
  • tuniky a trička, které vám skryjí bříško
  • pohodlná noční košile či pyžamo

V zimním období můžete vybírat i legíny a silné punčochy. Šaty, sukně a kalhoty si pořiďte v prodejnách s těhotenským oblečením, tuniky i trička či volnější svetry lze pořídit i ve vašich oblíbených prodejnách.

Rozhodně se nemusíte bát, že v těhotenském oblečení nebudete držet krok s aktuálními módními trendy. Kalhoty i sukně by neměly být o číslo menší, rozhodně nevypadá dobře, když lezou ženě ven faldy. Pracujete v těhotenství? Vybírat můžete i těhotenská saka, pokud máte jednání a pohodlně vám bude sedět i v osmém měsíci těhotenství.

Těhotenské oblečení nemusí být nevzhledné vytahané šaty. Naopak i těhotná žena může vypadat krásně. Na výběr je mnoho kvalitního oblečení, které je pohodlné, z dobrého materiálu. Vyzkoušet můžete kalhoty s elastickým pasem či břišní pás, kterým si zakryjete bříško v tričku či v tunice.

V zimě je vhodné investovat do těhotenského kabátu nebo o velikost větší bundy než běžně kupujete. Není důvod, proč by jste se nemohla cítit dobře v tom, v čem ráda chodíte i když jste těhotná.

Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon tehotenske-oblecenie.jpg93.28 KB
Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SeoExtra.cz

Oldřichova 247/5, Nusle
128 00 Praha 2
KM optimal s.r.o.
Oldřichova 247/5, Nusle
128 00 Praha 2
Česká republika
info@seoextra.cz
Tel: +420 728 463 712