FAKEER má soutěž o iPhone 7, jó!

Zadavatel: BON Media, s.r.o. | 4.1.2017 | Sport, volný čas, zábava
Fakeer soutěž
Autor fotografie:
Fakeer

Český výrobce nápojů FAKEER oslavil Štědrý den vyhlášením soutěže o nové iPhony 7 a další fakeerské ceny. Soutěž trvá až do 20. ledna 2017. Účastníkem soutěže může být každý, kdo natočí video na téma „FAKEER má nesrovnatelně lepší chuť!“.

Praha (Pressweb) - Inspirací, jak natočit takové jednoduché video představuje parta spolupracujících youtuberů. Jejich příspěvky lze shlédnout na Youtube.  Účastníkům stačí vymyslet, s čím drink FAKEER porovná a je tak na fantazii, odvaze a originalitě každého, jak s tím naloží.

 „Výzva je jasná - neválej se na gauči a zapoj se do monstrózní soutěže o dva telefony iPhone 7 a dále mikiny, trička, snapbacky a hromadu FAKEER limonád,“ doplňuje Milan Hrdlička ze společnosti FAKEER.

 

Více o FAKEER

Řekni to lahví!“

FAKEER je český výrobce unikátního přírodního energetického nápoje (FAKEER ENERGY DRINK) a ovocných sycených limonád FAKEER LEMON DRINK (citron), FAKEER ORANGE DRINK (pomeranč), FAKEER RASPBERRY DRINK (malina) a FAKEER COLA. Zmíněný energy drink je vyroben z čistých přírodních surovin bez chemických látek a konzervantů, v limonádách částečně nahrazuje cukr přírodní sladidlo z rostliny Stevia. Fakeer  zná způsob, jak vyrobit originální uzavíratelnou lahev, která svým tvarem přitahuje pozornost a zároveň umožnuje mít osvěžení vždy po ruce.

www.fakeer.cz

Témata: soutěž, iphone, video, youtube, Fakeer | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BON Media, s.r.o.

Sokolovská 55/81
186 00 Praha 8
Obrázek uživatele BON Media
Komunikačně kreativní agentura s velkými nápady.
BON Media, s.r.o.
Sokolovská 55/81
186 00 Praha 8
Česká republika
info@bonmedia.cz
Tel: +420 731 155 047