Víte, kde si pořídit novou kuchyni v Brně?

Možná, že i vy uvažujete o významné rekonstrukci vaší kuchyně. Prostě a jednoduše se vám ta stávající zdá zastaralá, stereotypní, nudná a v určitých věcech nevyhovující.
Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 6.1.2015 | Reality, bydlení

Brno (Pressweb) - Stejně tak je i spousta takových, kteří koupili nový dům či byt, případně postavili a nyní vybavují vše od začátku. Ať již patříte do jakékoliv skupiny, jste-li z Brna a jeho okolí, pojďme se podívat, na některé dodavatele a realizátory kuchyní, budou nás zajímat kuchyně Brno!

Kuchyně Hanák a Hezká kuchyň

První pozvánka míří do společnosti Kuchyně Hanák. Jedná se o interiérové a kuchyňské studio s českou tradicí. Nábytek Hanák z Brna má ve své nabídce mimo jiné i sektorové kuchyně. Je zde kladen důraz na kvalitu, ale cena je poněkud vyšší.

Další tip je cílený na společnost Hezká kuchyň. I zde si můžete vybrat z mnohých realizací, problémem není ani výroba nábytku a dalších prvků na míru. Je však zapotřebí si uvědomit, že firma na daném trhu působí poměrně krátce, teprve od roku 1999, mohou tak chybět některé potřebné zkušenosti, které jsou mnohdy k nezaplacení.

Kuchyňské studio Gabon

Vůbec nejlepší volbou bude, pokud se obrátíte, na kuchyňské studio Gabon. Jde o firmu, jejíž počátky sahají do roku 1992. Na ploše přes 1500 metrů čtverečných vyrábí mnoho variací kuchyňský linek, vestavěných skříní a dalšího nábytku. Značná část se soustředí na realizaci na míru.

Ať již jde o rekonstrukce kuchyně nebo potřebujete zcela novou kuchyni, určitě se vyplatí kontaktovat tyto profíky v oboru.

Kuchyňské studio Gabon se řadí mezi nejvýznamnější dodavatele kuchyní nejen v Jihomoravském kraji. Svůj úspěch však slaví i za hranicemi České republiky, je vyhledávaná i v Rakousku, Německu a Švýcarsku. Více informací se dozvíte na webu www.gabon.cz!, kde se můžete nechat klidně i inspirovat!

Region: Jihomoravský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.