Vše ze světa pokeru

Zadavatel: SEO Linhart s.r.o. | 1.7.2012 | Sport, volný čas, zábava

Praha (Pressweb) - Pokud se zajímáte o karetní hru poker, portál online-poker-zdarma.cz je kompletním zdrojem informací, novinek a zajímavostí ze světa pokeru.

Tento portál je největším pokerovým centrem u nás. Umožňuje hrát online poker ve vyhlášených hernách, u kterých najdete kompletní popis a hodnocení, stejně jako vám přináší seznam míst, kde lze hrát poker naživo s jejich popisem a hodnocením. Kromě toho také spolupracuje s nejslavnější pokerovou online ligou světa PokerStars.com.

Portál online-poker-zdarma.cz je společně s PokerStars.com pořadatelem největší pokerové ligy Česka a Slovenska – PS ligy, v které se každý měsíc hraje o hodnotné ceny. Výsledky jsou vyhlašovány pravidelně na stránkách online-poker-zdarma.cz. Kromě toho najdete na webu také užitečné rady a vysvětlivky pro všechny začátečníky, kteří se o poker zajímají. Kompletní pravidla pokeru, vysvětlení termínů a výrazů, hodnoty jednotlivých karetních kombinací. K dispozici je všem zájemcům také diskuzní forum.

Pro všechny, které zajímá poker texas holdem připravuje online-poker-zdarma.cz články ze světa i z našeho prostředí. Z článků se dozvíte o veškerých záadních událostech světové ligy, změnách pravidel, právních úpravách, které se mohou dotknout pokeru i reporty ze setkání hráčů a jiných pokerůvých událostí. Pro pokročilejší hráče jsou k dispozici také rozbory strategií.

Témata: poker

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Linhart s.r.o.

Dětřichov 27
783 91 Uničov
Kontaktní osoba: Jan Linhart
linhart@seolinhart.cz
+420 604 539 064
Obrázek uživatele SEOLinhart.cz
Již 7 let se zabýváme optimalizací pro vyhledávače a budujeme kvalitní zpětné odkazyVlastníme velké portfolio webů (tisíce domén) určených pro prodej zpětných odkazůZvyšte zisk Vašeho webu, ale nevynakládejte přitom zbytečně penízeProdáváme odkazy největším SEO agenturám v České republice
SEO Linhart s.r.o.
Dětřichov 27
783 91 Uničov
Česká republika
linhart@seolinhart.cz