Ulehčete si od problémů

Zadavatel: GIT.cz | 6.11.2015 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Můj děda trpěl velmi silnými bolestmi kloubů. Ulehnout na lůžko a vstát z postele byl pro něj téměř nadlidský úkon. Vysoká postel by mu od bolesti značně ulevila. Několik posledních let života trávil trvale na lůžku. Motorový rošt se stal nezbytnou součástí jeho postele, aby mohl jíst, číst a komunikovat s okolím. Stejně jako speciální matrace proti proleženinám. Význam postele si až po úrazu páteře plně uvědomila i má mamka. Uzpůsobené lůžko by ji vstávání i delší čas strávený v posteli velmi usnadnilo. Já trpím častým pálením žáhy a pocity závratě, nemám-li hlavu v noci hodně podloženou. Jenže několik na sobě vrstvených polštářů způsobí, že mě ráno bolí za krkem. Uvažuji proto o polohovacím roštu. Ten by jistě pomohl i naší babičce, které natékají nohy. Uvítal by ho i otec, který v posteli rád sleduje televizi. A tak by mohl můj výčet pokračovat. Sestřenice má velmi malý byt, dětská postel s úložným prostorem a rozkládací postel pro rodiče je pro ni nezbytná. Téměř každého v rodině trápí nějaký zdravotní neduh, který by alespoň částečně vyřešila vhodně zvolená kvalitní postel, rošt do postele či speciální zdravotní matrace. Onemocnění pohybového aparátu, bolesti zad, nateklé nohy, noční nadměrné pocení, alergie, nespavost, dušnost a chrápání, úraz či nemocí vynucený dlouhodobý pobyt na lůžku. Je toho hodně, čemu můžeme ulevit správně vybranou postelí. Stačí se zajímat a vyhledat si informace.

Rosty.cz - motorový rošt

Poraďte se s odborníky, navštivte specializovaná spánková centra, vyškolený personál vám pomůže vybrat optimální typ postele, roštu do postele a matrace právě pro vás či vaše blízké. Roli hrají nejen váš vkus, ale zejména váš věk, hmotnost a celkový zdravotní stav. Stejná postel není vhodná pro každého ani na celý život. Tělesný a zdravotní stav člověka se v čase vyvíjí a k tomu bychom měli přihlížet i při výběru postele v průběhu života.  

Témata: Rošty do postele, Lamelové rošty, Motorové rošty, postele, Postele s úložným prostorem, Rozkládací postele, matrace, Zdravotní matrace, Matrace 120x200, Matrace 140x200 | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Global Internet Technology s.r.o. - GIT.cz
Žirovnická 1/2389
106 00 Praha 10 - Záběhlice
Česká republika
info@git.cz
Tel: +420 607 724 498