Divadlo Kámen a Noc divadel 2014 na téma Rok české hudby

Zadavatel: Divadlo Kámen | 6.11.2014 | Kultura, hudba, divadlo
Autor fotografie:
Divadlo Kámen

Praha (Pressweb) - V sobotu 15. listopadu ve 20.15 se v Divadle Kámen uskuteční obnovená premiéra hry ASI ANI ZAHRADA, která je hlavním bodem večera Noci divadel 2014, k níž se divadlo stejně jako vloni připojí. Novinkou letošní Noci divadel jsou „divadelní cyklojízdy“, a i tady se lze s Divadlem Kámen setkat. Vstup je po celý večer volný.

„Program večera koresponduje s tématem Rok české hudby. Jeho základem je tedy hra Asi ani zahrada, ve které se pravidelně střídají divadelní a koncertní pasáže; v koncertních pasážích bude hrát soubor Temperament 430 české barokní mistry. Také strukturovaná improvizace v druhé půli večera bude provedena na téma konkrétních skladeb českého baroka a klasicismu,“ upřesňuje režisér divadla Petr Odo Macháček.

Program začíná v 19 hodin a zahrnuje také komentované prohlídky prostor divadla a krátké improvizace otevřené i pro diváky. Pro účastníky cyklojízdy je kromě improvizace připraven i malý kamenný dárek. Během celého večera bude návštěvníkům k dispozici „kamenný“ divadelní bar.

Podrobný program najdete na www.divadlokamen.cz/a/noc_divadel_2014.htm, další informace o Noci divadel na www.nocdivadel.cz a více o cyklojízdě na http://www.nocdivadel.cz/aktuality/.

Divadlo Kámen je pražské autorské divadlo. Jeho zakladatelem a režisérem je Petr Odo Macháček. Divadlo Kámen se zaměřuje na originální formy moderní činohry. Představení otevírají prostor pro vícedimenzionální zážitky, svobodnou interpretaci a nevyhnutelný humor.

Kontakt:

Helena Macháčková

606 167 399

helena.hedvika@divadlokamen.cz

 

Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Divadlo Kámen

Nekvasilova 625/2
186 00 Praha 8
Kontaktní osoba: Helena Macháčková
helena.hedvika@divadlokamen.cz
Obrázek uživatele Divadlo Kámen
Divadlo Kámen je pražské autorské divadlo. Působí ve vlastním divadelním studiu pro 50 diváků poblíž stanice metra Invalidovna. Od roku 1999 hraje každoročně kolem 30 představení. Jeho zakladatelem a režisérem je Petr Odo Macháček. Divadlo Kámen se zaměřuje na originální formy moderní činohry... vice ›
Divadlo Kámen
Nekvasilova 625/2
186 00 Praha 8
Česká republika
info@divadlokamen.cz
Tel: +420 606 167 399, 606 604 875