WAECO CoolAir SP 950; Nová svoboda volby: Modulární splitová klimatizační jednotka pro nákladní automobily splní všechny podmínky

Zadavatel: Marketwired, LP. | 6.11.2014 | Auto-moto, logistika

Praha (Pressweb) - Už nezáleží na tom, jestli chcete ,,Nahoře bez" nebo super plochý střešní výparník. Každý profesionál v oboru se teď může svobodně rozhodnout, která splitová klimatizace se mu zdá nejvhodnější. Odborníci na klimatizace společnosti WAECO znovu rozšířili nejúspěšnější řadu CoolAir a kombinují výkonnou kompresorovou jednotku SP 950C se dvěma různými jednotkami výparníků. U modelu CoolAir SP 950I je systém namontovaný na vnitřní straně zadní stěny kabiny, zatímco u modelu CoolAir SP 950T je instalovaný do nejplošší střešní jednotky na světě.

Nejrůznější přístroje řady WAECO CoolAir se v minulých letech osvědčily v drsném každodenním provozu. Jsou nejoblíbenějšími nezávislými klimatizacemi, a stále více jich najdete na nákladních automobilech jezdících po evropských silnicích. Řada řidičů ale byla donedávna nucena vzdát se během přestávek komfortu klimatizace a s tím spojených výhod pro bezpečnost provozu z důvodu provedení kabiny řidiče. Viníkem byly příliš vysoké kabiny, spoilery nebo nástavby, jako třeba u dodávek. Pro tyhle ,,zatvrzelé troublemakery" rozšířili odborníci společnosti WAECO řadu CoolAir SP 950. Nově je součástí týmu elegantní antracitová vnitřní výparníková jednotka SP 950I, kterou můžete harmonicky umístit do designu většiny kabin nákladních automobilů, a tím se zbavit nutnosti montáže na střechu. Proud vzduchu a teplotu můžete jako obvykle pohodlně ovládat dálkovým ovladačem nebo tlačítkem. Poloha výduchů je plynule nastavitelná.

Dále je součástí programu navíc super plochá střešní výparníková jednotka CoolAir SP 950T, která získala cenu za design reddot. Její minimalistická instalační výška, pouhých 58 milimetrů, umožňuje instalaci pod spoiler nebo do nástavby.

Kompresor 1000 W splitové klimatizace nezajišťuje pouze příjemnou vnitřní teplotu. Systém současně do značné míry odvlhčuje vzduch a stará se o příjemný posilující spánek. Také vestavba přístrojů jde díky promyšlené montážní koncepci CoolAir rychle od ruky. Dlouhé výpadky nákladního automobilu v důsledku probíhající montáže jsou passé. Instalační sady na míru máme pro všechny běžné kabiny vozidel DAF, Iveco, MAN, Mercedes-Benz, Renault, Scania a Volvo. Instalace všech součástí je přitom provedena výhradně v instalačních bodech stanovených výrobcem. Zařízení tak můžete podle potřeby zcela beze zbytku odstranit, protože při montáži není nutné vrtání ani řezání.

Kompletní systém navíc sjednocuje další výhody řady WAECO CoolAir: Elektronický softstart a nastavitelná podpěťová ochrana chrání akumulátor vozidla, tři stupně výkonu ventilátoru, digitální ukazatel funkcí a zcela bezúdržbový okruh chladicího média. A to nejlepší nakonec: pro systém SP 950T máme vlastní instalační sadu do oblíbených modelů vozidel MAN s kabinou TGS/TGX-XLX.

Široká síť servisních partnerů WAECO CoolAir zajišťuje kompetentní poradenství, odbornou instalaci a mimořádně rychlé opravy. Seznam všech servisních partnerů CoolAir najdete rychle na stránkách www.dometic-waeco.de/service-partner. Další informace o programu WAECO CoolAir:

 

Contact: Jan Goldberger

Tel.: +421/  911 069 357

Fax: +421/ 2 45 529 680

E-mail: jan.goldberger@dometic.com

Internet: www.dometic-waeco.sk

Region: Evropa

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Marketwired, LP.

13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Kontaktní osoba: Marketwired Client Services
cs@marketwired.com
About MarketwiredMarketwired advances the way the world communicates. Serving more than 11,000 clients worldwide through 20 offices on four continents, Marketwired is a dominant distributor of company news releases and other communications. Marketwired electronically delivers global news and... vice ›
Marketwired
13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Spojené státy
cs@marketwired.com