Doporučené pracovní oděvy pro nejčastější řemeslné práce

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 5.10.2020 | Služby

Každé řemeslo má svoje specifikace a díky tomu je k němu potřeba určitých dovedností i vybavení. V popředí těchto věcí se ale naprosto obyčejně zapomíná především na bezpečnost a kvůli tomu to často končí i nepříjemnými zraněními a nehodami. Doporučíme vám, jaké atesty kam patří a jak dokáži pomoci.

Pracovní oděvy a pracovní obuv pro běžné lešenáře a zedníky

Takové profese jako jsou lešenáři a zedníci jsou specifické především tím, že se velice často odehrávají ve výškách a v obtížných pracovních podmínkách. Je proto velice nutná jak bezpečnost, tak i pohodlí a volnost pohybu. Rovnou se proto doporučuje obrátit se při nákupu na specializované prodejce jako rucedorazdu.cz, které jsou schopny nabídnout efekt i pohodlí v jednom. Zapomínat se nesmí především na ochranu hlavy pracovní helmou a velice kvalitní obuv, která nám na mokrém lešení nemůže podklouznout. Oblečení je pak třeba především pohodlné a s volností pohybu.

Tesaři, svářeči a další práce kde lítají odštěpy

Další profesí s vysokou specifikací jsou například tesaři a svářeči, kde jsme zvyklí na odlétající kusy materiály či na světelné vjemy při sváření. Ať už se bavíme o prvním nebo druhém případě, tak je v obou momentech velice důležitá ochrana zraku a obličeje. Můžeme použít jak celo obličejové štíty, tak i kombinaci respirátorů a brýlí z tvrzeného plastu. Radno není také podceňování bezpečných rukavic a oděvu proti propálení.

Podlahář potřebuje především ochranu rukou

Další specifickou profesí jsou podlaháři, kteří pracují s extrémně ostrým nožem. Pracovní oděvy a pracovní obuv, které jsou odolné proti proříznutí jsou tak velice dobrým doplňkem. Nejsou sice potřeba pravidelně, ale pokud dojde na jejich potřebu, tak věřte že se vám neuvěřitelně uleví v moment, kdy je budete mít na sobě.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667