Elektronická cigareta dokáže být skvělým módním doplňkem i pomocníkem

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 5.10.2020 | Potraviny, tabák

Elektronická cigareta dokáže být skvělým módním doplňkem i pomocníkem

Kouření je snad nejrozšířenější neřest a závislost v jedné osobě. I přesto se ale dá říci, že jsou kuřáci sortou lidí, kteří neobtěžují ostatní, a především svoji závislost drží na míře, kde vadí jen jim samým. Jenže i taková neřest jako kouření se dá provozovat mnohem zdravěji a s větším ohledem na vlastní finance. Představujeme vám pomocníka, kterým elektronická cigareta.

Dokáže pomoci se závislostí, a dokonce ji i odnaučit

Jednou z věcí, která je na elektronické cigaretě specifická je fakt, že se v ní nepálí tabák, ale vodní směs. Tyto směsi jsou tvořeny různými látkami jak pro zpříjemnění chuti a vůně, tak i pro různý obsah vdechovaného aerosolu. Jednou z věcí, kterou spousta lidí o moderních elektronických cigaretách netuší je fakt, že v ní lze velice jednoduše korigovat obsah nikotinu a tím pádem i postupně regulovat dávku této návykové látky tím pádem tuto závislost kontrolovat a dokonce regulovat.

Skvělé na nich je také fakt, že díky absenci páleného tabáku netvoří elektronická cigareta nebezpečný dehet, který se usazuje v plicích a působí ony neustále omílané zdravotní obtíže. Součástí absence dehtu je také absence typického cigaretového zápachu, který se usazuje na látkách i ve vlasech, a především obtěžuje okolí kuřáků.

Elektronická cigareta jde i vylepšit do posledního detailu

Další nespornou výhodou je fakt, že elektronická cigareta nepatří mezi běžné přístroje s jedním jediným kusem nevyměnitelného mechanismu. Celá je naprosto dokonale upravitelná, a tak si především na portálech jako je e-cigo.cz mimo samotné cigarety a náplní můžete pořídit i speciální designové prvky jako jsou aplikátory či držení, které vám dají možnost elektronickou cigaretu upravit podle sebe. I samotné náplně nabízí spoustu variabilních možností díky tomu, že obsahují různé vůně a chutě.

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667