Ze správy nemovitostí není žádný důvod mít obavy

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 5.10.2020 | Reality, bydlení

Správa nemovitostí je unikátní službou realitních kanceláří, která má v moci pomoci při podnikání a údržbě nemovitostí. Jenže právě při smlouvání této unikátní služby dochází zároveň k podpisu plné moci a z toho má spousta lidí oprávněné obavy. K tomu ale nejsou sebemenší důvody, víte proč?

Správa činžovních domů, bytů i dalších nemovitostí má přesně dané mantinely

Není to jenom obchodní slogan, ale naprostá pravda. Jakmile sjednáváte jakýkoliv typ služby, tak jsou oprávnění v plné moci přesně stanovené tak, aby klient i realitní společnost věděli na čem jsou. Ať už se smlouvá správa činžovních domů, či jediného bytu, tak nemusíte mít sebemenší obavy z výsledku. Vše zavedené v plné moci máte navíc možnost podle smluvních podmínek po dohodě individuálně měnit a upravit tak, aby to vyhovovalo v rámci pravidel oběma stranám.

Realitní společnosti dnes nabízejí jen ověřené služby

Druhým důvodem, proč věřit realitním kancelářím je fakt, že jsou velice úzce kontrolovány. A je jedno, zdali se jedná o malé oblastní kanceláře, či o giganty jako happyhouserentals.com. Nově určené zákony o realitním zastoupení a postupy v realitách jsou mnohem méně benevolentní, a především kladou velké požadavky na proškolení a schopnosti lidí v realitách.

Rozsah a cenu služby si určujete sami!

Správa nemovitostí je unikátní nejen velkým rozměrem služeb, ale také faktem že každý klient může mít tuto službu ušitou přesně na míru podle svých potřeba výdělků. Součásti služby si totiž svobodně vybíráte vy při zřizování a od toho se částečně odvíjí i konečná cena. Cena jako taková je pak především ovlivněná velikostí vašeho podnikání a vždy bude odrážet očekávaný výdělek tak, aby poplatky za realitní služby vždy odráželi pouze část vašich výdělků.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667