Nebojte se vložit svoje podnikání do rukou realitní kanceláře

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 5.10.2020 | Reality, bydlení

Podnikání v realitách je poměrně obtížnou záležitostí a pokud v nějakém oboru platí pravidlo, že ve dvou se to lépe táhne… tak jsou například právě reality. Celkově je podnikání v tomto oboru obtížné především kvůli lidskému sektoru, protože zde dochází běžně k porušování smluv a majetku. Nepříjemné škody a ztráty ale lze jednoduše minimalizovat či eliminovat díky realitním kancelářím.

Správa činžovních domů pro podnikatele dokáže zachránit rozpočet

Jedná se o službu poskytovanou rozsáhlejšími realitními kancelářemi a společnostmi. Správa činžovních domů je specifický balíček služeb. Ten je unikátní tím, že si lze většinou vybírat z opravdu rozsáhlého počtu možností, jak podnikat a jakým směrem svoje podnikání vylepšit či ochránit. Největší výhodou této služby je například fakt, že zbavuje vlastníka nemovitosti téměř všech rizik plynoucích z pronajímání nemovitosti.

Součástí je totiž právní zastoupení a také zastoupení při jednání s ubytovanými klienty. V praxi to znamená, že po podepsání smlouvy klienti primárně hovoří s realitní kanceláří a s ní řeší veškeré provozní věci, stížnosti a potřeby. Vy jako majitel nemovitosti pak obdržíte pouze důležité informace a potřeby, pro které kancelář nemá kompetence. Stejně tak probíhá i placení nájemného. Nájemci platí přímo realitní kanceláři, ale realitní kancelář vás vyplácí vždy a automaticky na smluvené částce bez ohledu na zpoždění a nedodržení závazků od klientů.

Službu poskytují především rozsáhlé kanceláře

Taková služba vyžaduje vysoký počet pracovníků interních i externích a tím pádem i běžných kontaktů. Proto tuto službu poskytují rozsáhlé realitní kanceláře jako například happyhouserentals.com. Věřte, že službám podobných kanceláří můžete věřit zcela bez výhrad a užívat si podnikání bez každodenních obav.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667