Realitní kanceláře jsou už o mnohem větším rozsahu služeb, než jen obyčejné nákupy a prodeje nemovitostí

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 5.10.2020 | Reality, bydlení

Realitní kanceláře procházejí v posledních letech naprosto neuvěřitelnou evolucí a součástí toho je především mnohem širší nabídka služeb. Není to tak už dávno jen o monotónním prodeji a nákupu nemovitostí s co nejvyšším ziskem, ale nyní se specializují i na mnohem širší pomoc svým klientům.

Správa bytů, domů a další nemovitostí je skvělou pomocí pro podnikatele

Pro podnikatele i vlastníky nemovitostí nabízí realitní kanceláře unikátní službu správa domů, bytů a dalších nemovitostí. V čem tato služba spočívá? Jednoduše v tom, že si z velkého balíku dílčích služeb vyberete přesně to, co potřebujete pro provoz svojí nemovitosti a následně na základě plné moci dáváte realitní kanceláři práva k nakládání s nemovitostí na základě vaší domluvy.

Pro běžné majitele to tak může znamenat třeba možnost mít neustále nemovitost hlídanou a pod kontrolou i při dlouhých zahraničních cestách a pro podnikatele se pak může jednat o způsob, jak se vyhnout nepříjemným rizikům a nebezpečí jako je například neobsazená nemovitost, boj s neplatiči či dokonce boj s likvidátory cizího majetku. Ve všech ohledech se může správa nemovitostí stát opravdu silným spojencem. Nabízejí je především větší realitní kanceláře jako například happyhouse-sprava.cz, které jsou schopny poskytnout dostatečný klientský servis ve všech zmíněných ohledech.

Pomoc s nákupem i prodejem nemovitostí

Další výhodou, kterou poskytuje spousta realitních kanceláří je pomoc a poradenství v případě prodejů či investic i v případě, kdy danou nemovitost nekupujete přímo u nich. Ať už se bavíme o pomoci při prodeji jako je správná cenová nabídka, homestaging či podávání adekvátního inzerátu, či nákup nemovitostí a velké investiční kroky do vašeho budoucího podnikání, tak se můžete spolehnout na široké spektrum realitních kanceláří a jejich doplňkových služeb.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667